О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 16 сентября 2020 года № 3/372. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 сентября 2020 года № 1636
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление зеленой экономики города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение к постановлению
Аким города Алматы
от 16 сентября 2020 года
№ 3/372
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/635 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1237, опубликовано 14 января 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2. Постановление акимата города Алматы от 20 декабря 2016 года № 4/602 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/635 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1339, опубликовано 26 января 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3. Постановление акимата города Алматы от 25 сентября 2019 года № 3/553 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/635 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1589, опубликовано 5 октября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 3/372 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 1636 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Жасыл экономика басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 16 қыркүйегі
№ 3/372
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/635 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1237 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/635 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 4/602 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1339 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтарда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/635 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 3/553 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1589 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

4. Постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2015 года № 4/705 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, а также животного мира, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1247, опубликовано 9 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
5. Постановление акимата города Алматы от 13 февраля 2018 года № 1/50 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2015 года № 4/705 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, а также животного мира, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1456, опубликовано 6 марта 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
6. Постановление акимата города Алматы от 17 июня 2019 года № 2/390 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 30 декабря 2015 года № 4/705 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области регулирования использования водного фонда, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, а также животного мира, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1569, опубликовано 27 июня 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
7. Постановление акимата города Алматы от 15 февраля 2016 года № 1/51 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1263, опубликовано 31 марта 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
8. Постановление акимата города Алматы от 7 июня 2016 года № 2/256 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 февраля 2016 года № 1/51 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1298, опубликовано 12 июля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
9. Постановление акимата города Алматы от 8 февраля 2018 года № 1/48 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 февраля 2016 года № 1/51 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1454, опубликовано 3 марта 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін су қорын пайдалануды реттеу, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сондай-ақ жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/705 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1247 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 ақпанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
5. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін су қорын пайдалануды реттеу, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сондай-ақ жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/705 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 13 ақпандағы 1/50 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1456 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
6. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін су қорын пайдалануды реттеу, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, сондай-ақ жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4/705 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы 2/390 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1569 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
7. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 15 ақпандағы № 1/51 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1263 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
8. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 1/51 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 7 маусымдағы № 2/256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1298 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
9. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 1/51 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 8 ақпандағы № 1/48 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1454 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 наурызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

10. Постановление акимата города Алматы от 17 сентября 2019 года № 3/541 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 февраля 2016 года № 1/51 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1587, опубликовано 28 сентября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
11. Постановление акимата города Алматы от 16 октября 2017 года № 4/418 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1419, опубликовано 9 ноября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
12. Постановление акимата города Алматы от 17 сентября 2019 года № 3/542 "О внесении изменения в постановление акиматат города Алматы от 16 октября 2017 года № 4/418 "Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1586, опубликовано 28 сентября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
13. Постановление акимата города Алматы от 17 сентября 2019 года № 3/543 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на вырубку деревьев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1585, опубликовано 25 сентября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

10. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 1/51 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 3/541 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1587 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
11. Алматы қаласы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 16 қазандағы № 4/418 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1419 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
12. Алматы қаласы әкімдігінің "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 16 қазандағы № 4/418 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 3/542 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1586 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
13. Алматы қаласы әкімдігінің "Ағаштарды кесуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 3/543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1585 болып тіркелген, 2019 жылғы 25 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).