О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 25 сентября 2020 года № 3/391. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 30 сентября 2020 года № 1639
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и инвестиций города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Туякбаева С.К.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
Аким города Алматы
от 25 сентября 2020 года
№ 3/391
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1224, опубликовано 7 ноября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) Постановление акимата города Алматы от 15 января 2016 года № 1/12 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1249, опубликовано 18 февраля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 1 ноября 2017 года № 4/454 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/570 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1425, опубликовано 25 ноября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
4) Постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/569 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1223, опубликовано 7 ноября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 3/391 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қыркүйекте № 1639 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Қ. Тұяқбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 25 қыркүйегі
№ 3/391
Қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1) "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1224 тіркелген, 2015 жылғы 7 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 1/12 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1249 тіркелген, 2016 жылғы 18 ақпандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3) "Алматы қаласында көрсетілетін ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/570 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 4/454 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1425 тіркелген, 2017 жылғы 25 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
4) "Алматы қаласында көрсетілетін техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/569 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1223 тіркелген, 2015 жылғы 7 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

5) Постановление акимата города Алматы от 2 сентября 2016 года № 3/426 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/569 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1319, опубликованное 15 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
6) Постановление акимата города Алматы от 7 февраля 2018 года № 1/40 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 сентября 2015 года № 3/569 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1453, опубликованное 27 февраля 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
7) Постановление акимата города Алматы от 11 ноября 2015 года № 4/620 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства, животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1232, опубликовано 12 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
8) Постановление акимата города Алматы от 21 ноября 2017 года № 4/483 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 11 ноября 2015 года № 4/620 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства, животноводства и сельского хозяйства, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1431, опубликованное 9 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
9) Постановление акимата города Алматы от 25 марта 2016 года № 1/105 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1281, опубликовано 5 мая 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
10) Постановление акимата города Алматы от 14 сентября 2016 года № 3/436 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 25 марта 2016 года № 1/105 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1322, опубликованное 27 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

5) "Алматы қаласында көрсетілетін техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 3/569 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 3/426 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1319 тіркелген, 2016 жылғы 15 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
6) "Алматы қаласында көрсетілетін техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазанда № 3/569 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 1/140 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1453 тіркелген, 2018 жылғы 27 ақпандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
7) "Алматы қаласында көрсетілетін өсімдік шаруашылығы, мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 4/620 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1232 тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
8) "Алматы қаласында көрсетілетін өсімдік шаруашылығы, мал шаруашылығы және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 4/620 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 4/483 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1431 тіркелген, 2017 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
9) "Алматы қаласында көрсетілетін кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1/105 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1281 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
10) "Алматы қаласында көрсетілетін кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1/105 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 3/436 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1322 тіркелген, 2016 жылғы 27 қазандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

11) Постановление акимата города Алматы от 29 декабря 2017 года № 4/583 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Алматы от 25 марта 2016 года № 1/105 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки предпринимательской деятельности, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1444, опубликованное 20 января 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
12) Постановление акимата города Алматы от 12 мая 2016 года № 2/190 "Об утверждении регламентов государственных услуг по лицензированию некоторых видов деятельности в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1289, опубликованное 18 июня 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
13) Постановление акимата города Алматы от 21 сентября 2016 года № 3/450 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача акта экспертизы (протокол испытаний), выдаваемой ветеринарными лабораториями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1324, опубликованное 27 октября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
14) Постановление акимата города Алматы от 15 января 2018 года №1/9 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 21 сентября 2016 года № 3/450 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача акта экспертизы (протокол испытаний), выдаваемой ветеринарными лабораториями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1447, опубликованное 3 февраля 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
15) Постановление акимата города Алматы от 17 октября 2016 года № 4/497 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области агропромышленного комплекса, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1327, опубликованное 29 ноября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

11) "Алматы қаласында көрсетілетін кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 1/105 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 4/583 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1444 тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
12) "Алматы қаласында қызметтің кейбір түрлерін лицензиялау бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 2/190 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1289 тіркелген, 2016 жылғы 18 маусымдағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
13) "Ветеринариялық зертханалар (сынау хаттамалары) беретін сараптама актілерін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3/450 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1324 тіркелген, 2016 жылғы 27 қазандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
14) "Ветеринариялық зертханалар (сынау хаттамалары) беретін сараптама актілерін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3/450 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 1/9 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1447 тіркелген, 2018 жылғы 3 ақпандағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
15) "Алматы қаласында көрсетілетін агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 қазандағы № 4/497 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1327 тіркелген, 2016 жылғы 29 қарашадағы "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).