О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 11 июля 2014 года № 3/575 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях"
Постановление акимата города Алматы от 4 ноября 2020 года № 4/471. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 ноября 2020 года № 1657
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 11 июля 2014 года № 3/575 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1076, опубликовано 7 августа 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление социального благосостояния города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кикимова М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев

Алматы қаласы әкімдігінің "Учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 11 шілдедегі № 3/575 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 4/471 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қарашада № 1657 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту туралы" 2014 жылғы 11 шілдедегі № 3/575 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1076 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Әлеуметік әл-ауқат басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.С. Қиқымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев