О внесении изменений и дополнений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 4 ноября 2020 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 ноября 2020 года № 1655
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1539, опубликовано 16 апреля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
1) изменить наименования центров избирательных участков № 422, 447, 457, 458, 459, 464, 478, 523, согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) изменить границы и наименование избирательного участка № 522, согласно приложению 2 к настоящему решению;
3) изменить границы избирательных участков № 551, 552, согласно приложению 3 к настоящему решению;
4) образовать на территории Турксибского района города Алматы избирательные участки № 594, 595;
5) дополнить текстом следующего содержания:
"Избирательный участок № 594 (центр: Филиал коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой", улица Дегдар, 10/2.
В границах: территория филиала коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая инфекционная больница имени Изатимы Жекеновой".
Избирательный участок № 595 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Образовательная школа № 198", микрорайон "Жас Канат", дом 129.
В границах: от проспекта Рыскулова по улице Жаяу Муса на север до улицы Коримдик, от улицы Коримдик на запад до микрорайона "Жас Канат", включая многоквартирные жилые дома № 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/56, 1/57, 1/58, 1/76, 1/77 (32 дома)".
2. Аппарату акима Турксибского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Турксибского района города Алматы.

Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 1655 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1539 болып тіркелген, 2019 жылы 16 сәуірде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасында:
1) № 422, 447, 457, 458, 459, 464, 478, 523 сайлау учаскелері орталықтардың атаулары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) № 522 сайлау учаскесінің атауы мен шекарасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
3) № 551, 552 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
4) Алматы қаласы Түрксіб ауданының аумағында № 594, 595 сайлау учаскелері құрылсын;
5) мынадай мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"№ 594 сайлау учаскесі (орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Изатима Жекенова атындағы Қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының филиалы, Дегдар көшесі, 10/2 үй.
Шекарасы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Изатима Жекенова атындағы Қалалық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының филиалы.
№ 595 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 198 мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Жас Қанат" шағынауданы, 129 үй.
Шекарасы: Рысқұлова даңғылынан Жаяу Мұса көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Көрімдік көшесіне дейін, Көрімдік көшесінен батысқа қарай "Жас Қанат" шағынауданындағы № 1/25, 1/26, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/31, 1/32, 1/33, 1/34, 1/35, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/56, 1/57, 1/58, 1/76, 1/77 көппәтерлі үйлерді қосқанда (32 үй)".
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Торламбаева Б.О.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ
Приложение 1
к решению акима
Турксибского района
города Алматы
от 4 ноября 2020 года № 02
Избирательный участок № 422 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 31", улица Гете, 263) Избирательный участок № 447 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 85", улица Урицкого, 2а) Избирательный участок № 457 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 49", улица Кассина, 47) Избирательный участок № 458 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 49", улица Кассина, 47 Избирательный участок № 459 (центр: Учреждение образования,
колледж "Аяжан", улица Таласская, 1) Избирательный участок № 464 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 17", улица Гете, 177) Избирательный участок № 478 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 142",
микрорайон "Жулдыз-1", дом 20) Избирательный участок № 523 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 203", микрорайон
"Нуршашкан", улица Досбол би, 31)
Приложение 2
к решению акима
Турксибского района
города Алматы
от 4 ноября 2020 года № 02
Избирательный участок № 522 (центр: Коммунальное государственное
предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр первичной
медико-санитарной помощи "Жас Канат" Управления общественного
здоровья города Алматы город Алматы, микрорайон
"Жас Канат", дом 54/2)
В границах: от проспекта Рыскулова по улице Жаяу Муса на север до улицы Бухтарминской, по улице Бухтарминской на северо-восток до Кульджинского тракта, по Кульджинскому тракту на юг до проспекта Рыскулова.
Приложение 3
к решению акима
Турксибского района
города Алматы
от 4 ноября 2020 года № 02
Избирательный участок № 551 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 198",
микрорайон "Жас Канат", дом 129)
В границах: по восточной стороне улицы Баймагамбетова от дома № 314 на север вдоль русла реки Малая Алматинка до кинологического центра, от кинологического центра на восток до границы микрорайона "Жас Канат", по юго-западной границе микрорайона "Жас Канат" до улицы Баймагамбетова, по улице Баймагамбетова на запад, исключая многоквартирные дома микрорайона "Жас Канат" № 1/34 по 1/58 и 1/76, 1/77 до дома № 314 (включая полностью частный сектор микрорайона "Жас Канат").
Избирательный участок № 552 (центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 198",
микрорайон "Жас Канат", дом 129

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданның әкімі аппаратының басшысы Б.О. Торламбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2020 жылғы 4 қарашадағы
№ 02 шешіміне
1-қосымша
№ 422 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 31 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, Гете көшесі, 263) № 447 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 85 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, Урицкий көшесі, 2а) № 457 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 49 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, Кассин көшесі, 47) № 458 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 49 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі Алматы қаласы, Кассин көшесі, 47) № 459 сайлау учаскесі (орталығы: "Аяжан" колледжі, білім мекемесі,
Таласский көшесі, 1) № 464 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 17 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, Гете көшесі, 177) № 478 сайлау учаскесі (орталығы: "Білім беретін № 142 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, "Жұлдыз-1" шағынауданы, 20 үй) № 523 сайлау учаскесі (орталығы: "Жалпы білім беретін № 203 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, "Нұршашқан" шағынауданы, Досбол би көшесі, 31)
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2020 жылғы 4 қарашадағы
№ 02 шешіміне
2-қосымша
№ 522 сайлау учаскесі (орталығы: Алматы қаласы қоғамдық денсаулық
басқармасының "Жас Қанат" бастапқы медициналық-санитарлық көмек
орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны, "Жас Қанат" шағынауданы, 54/2)
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Жаяу Мұса көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Бұқтырма көшесіне дейін, Бұқтырма көшесінің оңтүстік-шығысынан Құлжа тас жолына дейін, Құлжа тас жолының бойымен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін.
Алматы қаласы
Түрксіб ауданы әкімінің
2020 жылғы 4 қарашадағы
№ 02 шешіміне
3-қосымша
№ 551 сайлау учаскесі (орталығы: "Білім беретін № 198 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, "Жас қанат" шағынауданы, 129 үй)
Шекарасы: Баймағамбетов көшесінің шығыс жағы бойынша № 314 үйден солтүстікке қарай Кіші Алматы өзенінің бойымен кинологиялық орталыққа дейін, кинологиялық орталықтан шығысқа қарай "Жас қанат" шағынауданының шекарасына дейін, "Жас қанат" шағынауданының оңтүстік-батыс шекарасының бойымен Баймағамбетов көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінің бойымен батысқа қарай, "Жас канат" шағынауданының № 1/34, 1/58, 1/76, 1/77 көппәтерлі үйлерін қоспағанда № 314 үйге дейін ("Жас канат" шағынауданының жеке меншік үйлерін түгелдей қосқанда).
№ 552 сайлау учаскесі (орталығы: "Білім беретін № 198 мектеп" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, "Жас қанат" шағынауданы, 129 үй)

В границах: многоквартирный сектор микрорайона "Жас Канат", дома № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24 (20 домов), включая частные дома по улице Баймагамбетова от дома № 28 вдоль русла реки Малая Алматинка до дома № 314, по улице Баймагамбетова далее на восток до дома № 1/32 в микрорайоне "Жас Канат".

Шекарасы: "Жас Канат" шағынауданындағы № 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24 көппәтерлі үйлер (20 үй), Баймағамбетов көшесіндегі жеке меншік үйлерді қосқанда № 28 үйден бастап Кіші Алматы өзенінің бойымен Баймағамбетов көшесіндегі № 314 үйге дейін, ары шығысқа қарай "Жас Канат" шағынауданындағы № 1/32 үйге дейін.