Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 29 января 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 февраля 2020 года № 1605. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 7 октября 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 07.10.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Наурызбайскому району города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года № 3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 ноября 2018 года № 1510, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 24 ноября 2018 года № 134 (5641) и "Вечений Алматы" от 24 ноября 2018 года № 142 (13463), решение акима Наурызбайского района города Алматы от 15 февраля 2019 года № 4 "О внесении изменений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года №3 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 февраля 2019 года № 1525, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 26 февраля 2019 года № 25 (5688) и "Вечений Алматы" от 26 февраля 2019 года № 24 (13502).
3. Аппарату акима Наурызбайского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, а также на официальном интернет-ресурсе акима Наурызбайского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района М. Нысаналиева.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского района города Алматы С. Тоғай
Приложение
к решению акима
Наурызбайского района
города Алматы № 1

Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 1605 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2020 жылғы 7 қазандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 07.10.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешімі (2018 жылғы 21 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1510 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № 134 (5641) және "Вечерний Алматы" газетінің 2018 жылғы 24 қарашадағы № 142 (13463) санында жарияланған), Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 ақпандағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4 шешімі (2019 жылғы 21 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1525 болып тіркелген, "Алматы Ақшамы" газетінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 25 (5688) және "Вечерний Алматы" газетінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 24 (13502) санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде, сондай-ақ Наурызбай ауданы әкімінің интернет -ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысы М. Нысаналиевке жүктелсін.
5. Осы шешім, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы Наурызбай ауданының әкімі С. Тоғай
Алматы қаласы
Наурызбай ауданы әкімінің

от 29 января 2020 года
Избирательные участки Наурызбайского района города Алматы
Избирательный участок № 500
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 7", микрорайон "Калкаман 2".
Границы: От улицы Ашимова, по южной стороне проспекта Райымбека, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Сагатова. По северной стороне улицы Сагатова, в западном направлении до улицы Ашимова микрорайона. По восточной стороне улицы Ашимова, в северном направлении, до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 501
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница №7", микрорайон "Калкаман 2".
Границы: от улицы Ашимова, по южной стороне улицы Сагатова, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Кулбекова. По северной стороне улицы Кулбекова, в западном направлении до улицы Аспандиярова. По западной стороне улицы Аспандиярова в южном направлении, до улицы Байзак батыра. По северной стороне улицы Байзак батыра в западном направлении до улицы Кабылбаева. По восточной стороне улицы Кабылбаева, в северном направлении, до улицы Кулбекова. По северной стороне улицы Кулбекова, в западном направлении, до улицы Ашимова. По восточной стороне улицы Ашимова, в северном направлении, до улицы Сагатова.
Избирательный участок № 502
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 1", микрорайон "Калкаман 2", улица Ашимова, дом 2.
Границы: от улицы Ашимова, по южной стороне улицы Кулбекова, в восточном направлении, до улицы Кабылбаева. По западной стороне улицы Кабылбаева, в южном направлении до улицы Арман. По северной стороне улицы Арман, в западном направлении, до улицы Молдабекова. По восточной стороне улицы Молдабекова, в северном направлении, до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова, в западном направлении, до улицы Бегалиева. По восточной сторне улицы Бегалиева, в северном направлении, до улицы Ер Жанибека. По южной стороне улицы Ер Жанибека, в восточном направлении, до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова, в южном направлении, до улицы Кулбекова.
Избирательный участок № 503
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 7", микрорайон "Калкаман 2".
Границы: от улицы Бегалиева, по северной стороне улицы Сабденова, в западном направлении, до улицы Кыдырбекова. По восточной стороне улицы Кыдырбекова с переходом в улицу Айтбаева до улицы Жакыбаева. По северной стороне улицы Жакыбаева до улицы Айбергенова. По восточной стороне улицы Айбергенова в северном направлении до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, в восточном направлении, до улицы Ашимова. По западной стороне улицы Ашимова, в южном направлении, до улицы Ер Жанибека. По северной стороне улицы Ер Жанибека, в западном направлении, до улицы Бегалиева. По западной стороне улицы Бегалиева, в южном направлении до улицы Сабденова.
Избирательный участок № 504

2020 жылғы 29 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Алматы қаласы Наурызбай ауданының сайлау учаскелері
№ 500 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы.
Шекарасы: Әшімов көшесінен бастап, Райымбек даңғылының оңтүстік жақ бетімен шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауынан, оңтүстік бағытта Сағатов көшесіне дейін. Сағатов көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жақ бетінен, солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы.
Шекарасы: Әшімов көшесінен бастап, Сағатов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Құлбеков көшесіне дейін. Құлбеков көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Аспандияров көшесіне дейін. Аспандияров көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Байзақ батыр көшесіне дейін. Байзақ батыр көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Қабылбаев көшесіне дейін. Қабылбаев көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Құлбеков көшесіне дейін. Құлбеков көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Сағатов көшесіне дейін.
№ 502 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы, Әшімов көшесі, 2 үй.
Шекарасы: Әшімов көшесінен бастап, Құлбеков көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта, Қабылбаев көшесіне дейін. Қабылбаев көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта, Арман көшесіне дейін. Арман көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта, Молдабеков көшесіне дейін. Молдабеков көшесінің шығыс жақ бетінен, солтүстік бағытта, Сәбденов көшесіне дейін. Сәбденов көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Бегалиев көшесіне дейін. Бегалиев көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта, Ер Жәнібек көшесіне дейін. Ер Жәнібек көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Құлбеков көшесіне дейін.
№ 503 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы.
Шекарасы: Бегалиев көшесінен бастап, Сәбденов көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта, Қыдырбеков көшесіне дейін. Қыдырбеков көшесінің шығыс жақ бетімен Айтбаев көшесіне өтіп, Жақыбаев көшесіне дейін. Жақыбаев көшесінің солтүстік жақ бетімен Айбергенов көшесіне дейін. Айбергенов көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жақ бетінен, шығыс бағытта, Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің батыс жақ бетінен, оңтүстік бағытта, Ер Жәнібек көшесіне дейін. Ер Жәнібек көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта, Бегалиев көшесіне дейін. Бегалиев көшесінің батыс жақ бетінен оңтүстік бағытта Сәбденов көшесіне дейін.
№ 504 Сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 200", микрорайон "Шугыла", дом 345/3.
Границы: от речки Тастыбулак по южной стороне улицы Сабденова, в западном направлении до улицы Нурлы тан. По восточной стороне улицы Нурлы тан с переходом в улицу Береке в южном направлении до улицы Белжайлау. По северной стороне улицы Белжайлау в восточном направлении огибая южную границу школы интернат № 15 далее с переходом в улицу Арман до улицы Сыпатай батыра. По западной стороне улицы Сыпатай батыра в северном паправлении до речки Тастыбулак. По западной стороне речки Тастыбулак в северном направлении до улицы Сабденова.
Избирательный участок № 505
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 157", микрорайон "Калкаман 2", улица Кыдырбекова, дом 32.
Границы: от улицы Молдабекова по южной стороне улицы Сабденова, в западном направлении до речки Тастыбулак. По восточной стороне речки Тастыбулак с переходом в улицу Сыпатай батыра, в южном направлении до улицы Арман. По северной стороне улицы Арман, в восточном направлении до улицы Молдабекова. По западной стороне улицы Молдабекова, в северном направлении до улицы Сабденова.
Избирательный участок № 506
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 157", микрорайон "Калкаман 2", улица Кыдырбекова, дом 32.
Границы: от улицы Кабылбаева, по южной стороне улицы Байзак батыра, в восточном направлении до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до пересечения проектируемого проспекта Абая. По северной стороне проектируемого проспекта Абая в западном направлении, до улицы Аспандиярова. По восточной стороне улицы Аспандиярова, в северном направлении, до улицы Арман. По северной стороне улицы Арман, в западном направлении до улицы Кабылбаева. По восточной стороне улицы Кабылбаева, в северном направлении до улицы Байзак батыра.
Избирательный участок № 507
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 176", микрорайон "Калкаман 2", улица Кыдырова, дом 47.
Границы: от речки Тастыбулак, по южной стороне улицы Белжайлау с переходом в улицу Арман, в восточном направлении до улицы Аспандиярова. По западной стороне улицы Аспандиярова, в южном направлении, до проектируемого проспекта Абая. По южной стороне проектируемого проспекта Абая, в восточном направлении до речки Каргалинка. По западной стороне речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина с переходом в улицу Южная, огибая границы коттеджного городка Тау Самалы, в западном направлении, до речки Тастыбулак. По восточной стороне речки Тастыбулак в северном направлении до улицы Белжайлау.
Избирательный участок № 508
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 176", микрорайон "Калкаман 2", улица Кыдырова, дом 47.
Границы: от улицы Ашимова, по южной стороне улицы Шаляпина в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Кенесбаева. По северной стороне улицы Кенесбаева в западном направлении до улицы Ашимова. По восточной стороне улицы Ашимова в северном направлении, до улицы Шаляпина.
Избирательный участок № 509

Орталығы: "№ 200 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй.
Шекарасы: Тастыбұлақ өзенінен бастап, Сәбденов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, батыс бағытта, Нұрлы таң көшесіне дейін. Нұрлы таң көшесінің шығыс жақ бетімен, Береке көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта Белжайлау көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің солтүстік жақ бетімен шығыс бағытта № 15 мектеп-интернатының оңтүстік шекарасынан өтіп, әрі қарай Арман көшесінен өтіп, Сыпатай батыр көшесіне дейін. Сыпатай батыр көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Тастыбұлақ өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзенінің батыс жағалауынан солтүстік бағытта Сәбденов көшесіне дейін.
№ 505 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 157 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман 2" шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй.
Шекарасы: Молдабекова көшесінен бастап, Сәбденов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Тастыбұлак өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзенінің шығыс жақ бетімен, Сыпатай батыр көшесіне өтіп, оңтүстік бағыттағы Арман көшесіне дейін. Арман көшесінің солтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Молдабеков көшесіне дейін. Молдабеков көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Сәбденов көшесіне дейін.
№ 506 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 157 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман 2" шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй.
Шекарасы: Қабылбаев көшесінен бастап, Байзақ батыр көшесінінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жағалауымен, оңтүстік бағыттағы жобаланатын Абай даңғылымен қиылысына дейін. жобаланатын Абай даңғылының солтүстік жақ бетімен, батыс бағытағы Аспандияров көшесіне дейін. Аспандияров көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағыттағы Арман көшесіне дейін. Арман көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Қабылбаев көшесіне дейін. Қабылбаев көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 176 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман 2" шағынауданы, Қыдыров көшесі, 47 үй.
Шекарасы: Тастыбұлақ өзенінен бастап, Белжайлау көшесінің оңтүстік жақ бетімен Арман көшесіне өтіп, шығыс бағытта Аспандияров көшесіне дейін. Аспандияров көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта, жобаланатын Абай даңғылына дейін. Жобаланатын Абай даңғылының оңтүстік жақ бетімен, шығыс багыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен, оңтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жақ бетімен, Южная көшесіне өтіп ТауСамалы коттедж қалашығы шекарасын айналып өтіп, батыс бағытта Тастыбұлақ өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзенінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Белжайлау көшесіне дейін.
№ 508 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 176 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман 2" шағынауданы, Қыдыров көшесі, 47 үй.
Шекарасы: Әшімов көшесінен бастап, Шаляпин көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен, оңтүстік бағытта Кеңесбаев көшесіне дейін. Кеңесбаев көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Әшімов көшесіне дейін. Әшімов көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін.
№ 509 Сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №188", микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4.
Границы: от улицы Аксу-Жабагылы, по южной стороне улицы Жандосова в восточной направлении до улицы Ермек. По западной стороне улицы Ермек в юго-восточном направлении, по западной стороне границы садоводческих товариществ Жанат, Жадыра, Щедрость, Арман, Арал, Каменское до восточной границы микрорайона Тастыбулак. От восточной границы микрорайона Тастыбулак в южном направлении, проходит до пересечения границы района с руслом ручья. От пересечения русла ручья и границы района в западном направлении вдоль границы Иле-Алатауского национального парка, до пересечения с руслом реки Аксай. От пересечения с руслом реки Аксай проходит вдоль русло реки Аксай в северном направлении, до пересечения с руслом реки Тастыбулак. По восточной стороне реки Тастыбулак в северном направлении, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Аксу-Жабагылы
Избирательный участок № 510
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 26", микрорайон "Таусамалы", улица Гроза, дом 102.
Границы: от улицы Нуршаикова, по южной стороне улицы Кенесбаева, в восточном направлении до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Жандосова. От пересечения русла реки Каргалинка и улицы Жандосова поворачивает в восточном направлении и проходит по южной стороне улицы Жандосова до пересечения с улицей Центральная и северо-западной границей микрорайона Таугуль-3. По северной стороне границы садоводческого товарищества Сельхозработник с переходом в улицу Балбырауын, в западном направлении, до улицы Нуршайкова микрорайона Таусамалы. По восточной стороне улицы Нуршайкова, в северном направлении, до улицы Кенесбаева.
Избирательный участок № 511
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский Национальный исследовательский институт защиты и карантина растений", микрорайон "Рахат", улица Култобе, дом 1.
Границы: микрорайоны Рахат, Курамыс и часть микрорайона Таугуль-3. От русла реки Каргалинка по восточной стороне границы садоводчесних товариществ Сельхозработник с переходом в улицу Новая микрорайона Таугул 3, далее по южной стороне улицы Тополева до пересечения с улицей Аскарова. От пересечения улицы Тополевая с улицей Аскарова поворачивает в южном направлении и проходит по западной стороне улицы Аскарова до пересечения с улицей малая Аскарова. По северной стороне улицы малая Аскарова до пересечения с основной улицей Кенесары хана, далее по восточной стороне улицы Кенесары хана в северном направлении до улицы Ушконыр. По северной стороне улицы Ушконыр в западном направлении до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, в северном направлении, до границы садоводчесних товариществ Сельхозработник.
Избирательный участок № 512
Центр: Международная школа-лицей "Байтерек", микрорайон "Каргалы", улица Редько, дом 7.

Орталығы: "№ 188 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй.
Шекарасы: Ақсу-Жабағылы көшесінен бастап, Жандосов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта, Ермек көшесіне дейін. Ермек көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік-шығыс бағытта, Жанат, Жадыра, Щедрость, Арман, Арал, Каменское баубақша серіктестіктерінің батыс жақ шекараларынан Тастыбұлақ шағынауданының шығыс жақ шекарасына дейін. Тастыбұлақ шағынауданының шығыс жақ шекарасынан оңтүстік бағытта, аудан шекарасы және бұлақ жағалауының қиылысына дейін. Аудан шекарасы және бұлақ жағалауының қиылысынан батыс бағытта Іле-Алатау ұлттық саябағы шекарасын бойлап Ақсай өзені жағалауымен қиылысына дейін. Ақсай өзені қиылысынан Ақсай өзені жағасын бойлап солтүстік бағытта, Тастыбұлақ өзені жағасымен қиылысына дейін. Тастыбұлақ өзені шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Ақсу-Жабағылы көшесіне дейін.
№ 510 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 26 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Таусамалы" шағынауданы, Гроза көшесі, 102 үй.
Шекарасы: Нұршайықов көшесінен бастап, Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Қарғалы өзені мен Жандосов көшесінің қиылысынан шығыс бағытқа қарай бұрылып, Жандосов көшесінің оңтүстік бойымен өтіп, Центральная көшесі мен Таугүл-3 шағынауданының солтүстік-батыс шекарасына дейін. Сельхозработник бау-бақша серіктестігі солтүстік шекарасымен өтіп, әрі қарай Балбырауын көшесіне өтіп, батыс бағытта Таусамалы шағынауданының Нұршайықов көшесіне дейін. Нұршайықов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Кенесбаев көшесіне дейін.
№ 511 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Рахат" шағынауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй.
Шекарасы: Құрамыс, Рахат шағынаудандары және Таугүл-3 шағынауданының бір бөлігі. Қарғалы өзені жағалауынан бастап Сельхозработник бау-бақша серіктестігінің шығыс жақ шекарасынан өтіп әрі қарай Таугүл-3 шағынауданының Новая көшесінен өтіп, әрі қарай Тополева көшесінің оң жақ бетімен, Асқаров көшесінің қиылысына дейін. Тополевая көшесі мен Асқаров көшелері қиылысынан оңтүстік бағытта бұрылып, Асқаров көшесінің батыс жағымен кіші Асқаров көшесімен қиылысына дейін. Кіші Асқаров көшесінің солтүстік жақ бетімен негізгі Кенесары хан көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Кенесары хан көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Үшқоныр көшесіне дейін. Үшқоныр көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жақ бойымен солтүстік бағытта Сельхозработник бау-бақша серіктестігі шекарасына дейін.
№ 512 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Байтерек" халықаралық лицей мектебі, "Қарғалы" шағынауданы, Редько көшесі, 7 үй.

Границы: микрорайоны Каргалы, Галамат. По западной стороне улицы Кенесары хана, с переходом в улицу Редько, в южном направлении вдоль границы района до пересечения с юго-восточной границей микрорайона Галамат. От пересечения улицы Редько и юго-восточной границы микрорайона Галамат поворачивает в юго-западном направлении и проходит вдоль границы района до высоты 1500 метров. От высоты 1500 метров в северном направлении далее в восточном направлении до жилого комплекса "Хан Тенгри" расположенного по улице Кенесары хана за исключением домов №54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10.
Избирательный участок № 513
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школы № 192", микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50.
Границы: микрорайон Карагайлы, от речки Каргалинка, по южной стороне улицы Куралай, в западном направлении, до улицы Кали Надырова. По восточной стороне улицы Кали Надырова, в южном направлении с переходом в улицу Тажиева. По восточной стороне улицы Тажиева, в южном направлении, до плотины. От плотины в юго-западном направлении до высоты 1500 метров. От высоты 1500 метров, в восточном направлении до границы микрорайонов Галамат и Карагайлы, далее по западной стороне границы микрорайонов Карагайлы и Каргалы, в северном направлении до речки Каргалинка.
Избирательный участок № 514
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 192", микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, дом 50.
Границы: микрорайон Карагайлы, западная сторона улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Руханият и Кали Надырова по западной стороне улицы Кали Надырова с переходом в улицу Тажиева в южном направлении до плотины. От плотины в юго-западном направлении до высоты 1500 метров. От высоты 1500 метров в северном направлении до пересечения с руслом реки. От пересечения с руслом реки по восточной стороне границы микрорайонов Тастыбулак и Карагайлы, в северном направлении до пересечения улицы Саудакент с улицей Руханият. По южной стороне улицы Руханият микрорайона Карагайлы, в восточном направлении до улицы Кали Надырова.
Избирательный участок № 515
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №186", микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15.
Границы: от улицы Жандосова, по восточной стороне улицы Молдагалиева, в северном направлении, до улицы Камысдала. По южной стороне улицы Камысдала, в восточном направлении, до улицы Омирзаковой. По восточной стороне улицы Омирзаковой, в северном направлении, до улицы Берел. По северной стороне улицы Берел, в восточном направлении, до улицы Нургали. По восточной стороне улицы Нургали, в северном направлении до улицы Белжайлау далее захватывая улицы Белгибаева и Султанбаева. По западной стороне речки Тастыбулак, в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в западном направлении до улицы Молдагалиева.
Избирательный участок № 516
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 186", микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15.
Границы: от улицы Жандосова, по западной стороне улицы Молдагалиева, в северном направлении до улицы Камысдала. По северной стороне улицы Камысдала, в восточном направлении до улицы Умирзакова. По западной стороне улицы Умирзакова, в северном направлении до улицы Абдильдина. По южной стороне улицы Абдильдина, в западном направлении до улицы Бекешева. По восточной стороне улицы Бекешева, в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до улицы Молдагалиева.
Избирательный участок № 517 (закрытый)

Шекарасы: Қарғалы, Ғаламат шағынаудандары. Кенесары хан көшесінің батыс жақ бетімен, Редько көшесіне өтіп оңтүстік бағытта, аудан шекарасы бойымен Ғаламат шағынауданының оңтүстік- шығыс шекарасына дейін. Редько көшесі және Ғаламат шағынауданының оңтүстік- шығыс шекарасының қиылысынан оңтүстік – батыс бағытқа бұрылып аудан шекарасының бойымен 1500 метр биіктікке дейін. 1500 метр биіктіктен солтүстік бағытта әрі қарай шығыс бағытта Кенесары хан көшесінің бойындағы "Хан Тенгри" тұрғын үй кешеніне дейін (№ 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10 үйлерді қоспағанда).
№ 513 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 192 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қарағайлы" шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй.
Шекарасы: Қарағайлы шағынауданы, Қарғалы өзенінен бастап Құралай көшесінің оңтүстік жақ бетімен батыс бағытта Қали Надыров көшесіне дейін. Қали Надыров көшесінің шығыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Тәжиев көшесіне өтеді. Тәжиев көшесінің шығыс жақ бетімен оңтүстік бағытта су бөгетіне дейін. Бөгеттен оңтүстік - батыс бағытта 1500 метр биіктікке дейін. 1500 метр биіктіктен шығыс бағытта Ғаламат және Қарағайлы шағынаудандары шекарасына дейін, әрі қарай Қарағайлы және Қарғалы шағынаудандары шекарасының батыс жағалауымен, солтүстік бағытта Қарғалы өзеніне дейін.
№ 514 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 192 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қарағайлы" шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй.
Шекарасы: Қарағайлы шағынауданы, Қали Надыров көшесінің батыс жақ бетімен Тәжиев көшесіне өтеді. Руханият және Қали Надыров көшелері қиылысынан, Қали Надыров көшесінің батыс жақ бетімен Тажиев көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта бөгетке дейін. Бөгеттен оңтүстік - батыс бағытта 1500 метр биіктікке дейін. 1500 метр биіктіктен солтүстік бағытта өзен жағалауымен қиылысына дейін. Өзен жағалауымен қиылыстан Тастыбұлақ және Қарағайлы шағынаудандары шекарасының шығыс жақ бойымен, солтүстік бағытта Саудакент және Руханият көшелері қиылысына дейін. Қарағайлы шағынауданы Руханият көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Қали Надыров көшесіне дейін.
№ 515 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 186 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақжар" шағынауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй.
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Молдағалиев көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Қамысдала көшесіне дейін. Қамысдала көшесінің оңтүстік жақ бетінен, шығыс бағытта Өмірзақова көшесіне дейін. Өмірзақова көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Берел көшесіне дейін. Берел көшесінің солтүстік жақ бетінен, шығыс бағытта Нұрғали көшесіне дейін. Нұрғали көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Белжайлау, әрі қарай Белгібаев және Сұлтанбаев көшелерінін алады. Тастыбұлақ өзенінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 516 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№186 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақжар" шағынауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй.
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап, Молдагалиев көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағытта, Қамысдала көшесіне дейін. Қамысдала көшесінің солтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Өмірзақов көшесіне дейін. Өмірзақов көшесінің батыс жақ бетімен солтүстік бағытта Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің оңтүстік жақ бетімен батыс бағытта Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің шығыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Молдағалиев көшесіне дейін.
№ 517 Сайлау учаскесі (жабық)

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 1", микрорайон "Калкаман 2", улица Ашимова, дом 2.
Границы: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 1".
Избирательный участок № 518 (закрытый)
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 7", микрорайон "Калкаман 2".
Границы: Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 7".
Избирательный участок № 519 (закрытый)
Центр: Государственное учреждение "Войсковая часть 2027 пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 178.
Границы: Государственное учреждение "Войсковая часть 2027 пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан".
Избирательный участок № 520 (закрытый)
Центр: Университетская клиника Некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова", микрорайон "Тастыбулак", улица Карлыгаш, дом 14/1.
Границы: Университетская клиника Некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова".
Избирательный участок №538
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 174", микрорайон "Шугыла", дом 340 Б.
Границы: микрорайоны Наурыз и Абайские дачи. От улицы Строительная, по восточной стороне улицы Карьерная в северо-западном направлении огибая границы города до проспекта Райымбека (за исключением Акционерного общества "Казахстан кагазы"). По южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Дала, далее огибая западную границу новостройки с переходом в улицу Жунусова. По западной стороне улицы Жунусова в южном направлении до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова в западном направлении до улицы Строительная. По западной стороне улицы Строительная в южном направлении до улицы Карьерная.
Избирательный участок № 539
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 174", микрорайон "Шугыла", дом 340 Б.
Границы: от улицы Жунусова, по южной стороне улицы Жакыбаев, в восточном направлении до улицы Айтбаева. По западной стороне улицы Айтбаева, в южном направлении, до пересечения с речкой Тастыбулак, далее по западной стороне улицы Кыдырбекова до улицы Сабденова. По северной стороне улицы Сабденова, в западном направлении, до улицы Жунусова микрорайона Шугыла. По восточной стороне улицы Жунусова в северном направлении, до Жакибаева. Жилой комплекс "Премьера" включая дома № 18,22,23,24,25,26,27,28.
Избирательный участок № 540

Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы, Әшімов көшесі, 2 үй.
Шекарасы: "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 518 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман 2" шағынауданы.
Шекарасы: "№ 7 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 519 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің 2027 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Ақжар" шағынауданы, Дәулеткерей көшесі, 178 үй.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің 2027 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
№ 520 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: "С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медициналық университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік клиникасы, "Тастыбұлақ" шағынауданы, Қарлығаш көшесі, 14/1 үй.
Шекарасы: "С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық медициналық университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамының университеттік клиникасы.
№ 538 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 174 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй.
Шекарасы: Наурыз шағынаудандары және Абай саяжайлары. Строительная көшесінен бастап, Карьерная көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік-батыс бағытта қала шекарасын айналып Райымбек даңғылына дейін ("Қазақстан қағазы" Акционерлік қоғамын қоспағанда). Райымбек даңғылының оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Дала көшесімен жанақұрылыстың батыс шекарасын айналып өтіп Жүнүсов көшесіне дейін. Жүнүсов көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Сәбденов көшесіне дейін. Сәбденов көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Карьерная көшесіне дейін.
№ 539 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 174 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 340 Б үй.
Шекарасы: Жүнүсов көшесінен бастап, Жақыбаев көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта, Айтбаев көшесіне дейін. Айтбаев көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Тастыбұлақ өзенінің қиылысына дейін, әрі қарай Қыдырбеков көшесінің батыс жақ бетімен Сәбденов көшесіне дейін. Сәбденов көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта, Шұғыла шағынауданының Жүнүсов көшесіне дейін. Жүнүсов көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін. "Премьера" тұрғын үй кешенінің № 18,22,23,24,25,26,27,28, үйлерін қоса алғанда.
№ 540 Сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 186", микрорайон "Акжар", улица Байсултанова, дом 15.
Границы: микрорайон Акжар, от пересечения улицы Жандосова с речкой Аксай, в северном направлении огибая границы района вдоль карьера "Аксай" до улицы Аккент. По южной стороне улицы Аккент в восточном направлении до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Бекешева в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западной направлении до пересечения с речкой Аксай.
Избирательный участок № 541
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 188", микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 4.
Границы: микрорайон Тастыбулак, от улицы Жандосова, по западной стороне улицы Айболит в северном направлении до речки Тастыбулак. По восточной стороне речки Тастыбулак, в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до улицы Айболит, включая садоводческое товарищество Алмалы.
Избирательный участок № 542
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 187", микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2.
Границы: от пересечения улицы Айтматова и Сагдиева, в южном направлении, до улицы Шолпан. По северной стороне улицы Шолпан, в юго-западном направлении, огибая южную и западую границы садоводческих товариществ Арал, Саулет, Щедрость, Жадыра, Жанат, далее в северном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в западном направлении, до улицы Айболит. По восточной стороне улицы Айболит, в северном направлении до улицы Аксайская. По восточной стороне улицы Аксайская, в северном направлении до улицы Айтматова. По южной стороне улицы Айтматова, в восточном направлении, до улицы Сагдиева.(за исключением садоводческого товарищества Алмалы).
Избирательный участок № 543
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 187", микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, дом 2.
Границы: от улицы Грозы, по южной стороне улицы Балбырауын микрорайона Курамыс в восточном направлении до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Куралай. По северной стороне улицы Куралай, в западном направлении с переходом в улицу Руханият до улицы Саудакент. По восточной стороне улицы Саудакент в северном направлении с переходом в улицу Шолпан до улицы Грозы.
Избирательный участок № 544 (закрытый)
Центр: Акционерное общество "Лечебно-оздоровительный комплекс Алатау", микрорайон "Таусамалы", улица Ашимова, дом 50 А.
Границы: Акционерное общество "Лечебно-оздоровительный комплекс Алатау".
Избирательный участок № 560

Орталығы: "№ 186 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақжар" шағынауданы, Байсұлтанов көшесі, 15 үй.
Шекарасы: Ақжар шағынауданы, Жандосов көшесімен Ақсай өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта аудан шекарасын айналып "Ақсай" карьерін бойлап Аккент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта, Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Ақсай өзенімен қиылысына дейін.
№ 541 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 188 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй.
Шекарасы: Тастыбұлақ шағынауданы, Жандосов көшесінен бастап, Айболит көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағытта, Тастыбұлақ өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзенінің шығыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Айболит көшесіне дейін, Алмалы баубақша серіктестігін қоса алғанда.
№ 542 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 187 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй.
Шекарасы: Айтматов көшесі мен Сағдиев көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытта Шолпан көшесіне дейін. Шолпан көшесінің солтүстік жақ бетімен, оңтүстік-батыс бағытта Арал, Сәулет, Щедрость, Жадыра, Жанат баубақша серіктестіктерінің оңтүстік және батыс шекарасынан өтіп, солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Айболит көшесіне дейін. Айболит көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Ақсай көшесіне дейін. Ақсай көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Айтматов көшесіне дейін. Айтматов көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта, Сағдиев көшесіне дейін. (Алмалы баубақша серіктестігін қоспағанда).
№ 543 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 187 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй.
Шекарасы: Гроза көшесінен бастап, Балбырауын көшесінің оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Құралай көшесіне дейін. Құралай көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Руханият көшесіне өтіп, Саудакент көшесіне дейін. Саудакент көшесінің шығыс жақ бетімен Шолпан кошесіне өтіп, солтүстік бағытта Гроза көшесіне дейін.
№ 544 Сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы: "Алатау" емдік-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы, "Таусамалы" шағынауданы, Әшімов көшесі, 50А үй.
Шекарасы: "Алатау" емдік-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы.
№ 560 Сайлау учаскесі

Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 36", микрорайон "Шугыла", дом 340А.
Границы: от проспекта Райымбека, по западной стороне улицы Айбергенова, в южном направлении до улицы Айтбаева. По западной стороне улицы Айтбаева, в южном направлении до улицы Жакыбаев. По северной стороне улицы Жакыбаев, в западном направлении до улицы Жунусова. По восточной стороне улицы Жунусова в северном направлении, до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека в восточном направлении до улицы Айбергенова.
Избирательный участок № 561
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 157", микрорайон Калкаман 2, улица Кыдырбекова, дом 32.
Границы: от улицы Аспандиярова, по южной стороне улицы Кулбекова, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Байзак батыра. По северной стороне улицы Байзак батыра, в западном направлении, до улицы Аспандиярова. По восточной стороне улицы Аспандиярова, в северном направлении, до улицы Кулбекова.
Избирательный участок № 562
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 200", микрорайон Шугыла, дом 345/3.
Границы: от улицы Карьерная, по южной стороне улицы Бекешева с переходом в улицу Белжайлау, в восточном направлении, до улицы Нургали. По западной стороне улицы Нургали, в южном направлении, до улицы Берел. По северной стороне улицы Берел, в западном направлении, до улицы Омирзаковой. По западной стороне улицы Омирзаковой, в южном направлении, до улицы Абдильдина. По северной стороне улицы Абдильдина, в западном направлении, до улицы Бекешева. По западной стороне улицы Бекешева, в южном направлении, до улицы Аккент. По северной стороне улицы Аккент в западном направлении улицы Толебекова. По восточной стороне улицы Толебекова в северном направлении до улицы Карьерная. По восточной стороне улицы карьерная в северном напрвлении до пересечения с улицей Бекешева.
Избирательный участок № 563
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Центр дневного пребывания для детей инвалидов с психоневрологическими патологиями города Алматы", микрорайон "Таусамалы" улица Рыскулова, дом 129.
Границы: от улицы Сагдиева, по южной стороне улицы Кенесбаева,
в восточном направлении до улицы 2-я микрорайона Калкаман 2. По западной стороне улицы 2-я микрорайона Калкаман 2, в южном направлении до улицы Шолпан микрорайона Курамыс. По северной стороне улицы Шолпан микрорайона Курамыс, в западном направлении до улицы Сагдиева. От улицы Сагдиева, в северном направлении, до улицы Кенесбаева.
Избирательный участок № 564
Центр: Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский Национальный исследовательский институт защиты и карантина растений", микрорайон "Рахат" улица Култобе, дом 1.

Орталығы: "№ 36 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Шұғыла" шағынауданы, 340А үй.
Шекарасы: Райымбек даңғылынан бастап, Айбергенов көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Айтбаев көшесіне дейін. Айтбаев көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Жақыбаев көшесіне дейін. Жақыбаев көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Жүнүсов көшесіне дейін. Жүнүсов көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жақ бетімен шығыс бағытта Айбергенов көшесіне дейін.
№ 561 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 157 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман 2" шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй.
Шекарасы: Аспандияров көшесінен бастап, Құлбеков көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жағалауымен оңтүстік бағытта Байзақ батыр көшесіне дейін. Байзақ батыр көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Аспандияров көшесіне дейін. Аспандияров көшесінің шығыс жақ бетімен солтүстік бағытта Құлбеков көшесіне дейін.
№ 562 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 200 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 345/3 үй.
Шекарасы: Карьерный көшесінен бастап, Бекешев көшесінің оңтүстік жақ бетімен, Белжайлау көшесіне өтіп, шығыс бағытта Нұрғали көшесіне дейін. Нұрғали көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Берел көшесіне дейін. Берел көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Өмірзақов көшесіне дейін. Өмірзақов көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Әбділдин көшесіне дейін. Әбділдин көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта Бекешев көшесіне дейін. Бекешева көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Ақкент көшесіне дейін. Ақкент көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Төлебеков көшесіне дейін. Төлебеков көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Карьерная көшесіне дейін. Карьерная көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Бекешев көшесінің қиылысына дейін.
№ 563 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы қаласының психоневрологиялық ауытқулары бар мүгедек балаларға арналған күндіз болу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы , Рысқұлов көшесі, 129 үй.
Шекарасы: Сағдиев көшесінен бастап, Кеңесбаев көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Қалқаман 2 шағынауданының 2-ші көшесіне дейін. Қалқаман 2 шағынауданының 2-ші көше көшенің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта Құрамыс шағынауданының Шолпан көшесіне дейін. Құрамыс шағынауданының Шолпан көшесінің солтүстік жақ бетімен батыс бағытта, Сағдиев көшесіне дейін. Сағдиев көшесінен солтүстік бағытта Кеңесбаев көшесіне дейін.
№ 564 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақ өсімдіктерді қорғау және карантин ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Рахат" шағынауданы, Күлтөбе көшесі, 1 үй.

Границы: от Жилого комплекса "Хан Тенгри" включая дома № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10, по западной стороне улицы Кенесары хан, в северном направлении с переходом в улицу Рауан и Кенесары хана, до улицы Ушконыр. По южной стороне улицы Ушконыр, в западном направлении, до речки Каргалинка. По восточной стороне речки Каргалинка в южном направлении до пересечения улицы Тажиева и Мангытаева, далее в юго-восточном направлении, до жилого комплекса "Хан Тенгри".
Избирательный участок № 577
Центр: Алматинская математико-лингвистическая школа "Самай", микрорайон "Шугыла", улица Сыгай, дом 111.
Границы: улица Жуалы, жилой комплекс "Премьера" дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,20, 21, 29.
Избирательный участок № 578
Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 27", микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, дом 100.
Границы: микрорайон Таужолы, от улицы Досмухамедова по южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до улицы Таутаган. По западной стороне улицы Таутаган, далее южном направлении до юго-западной границы района. От юго-западной границы района, по восточной стороне улицы Досмухамедова, в северном направлении до улицы Жандосова.
Избирательный участок № 579
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Ясли-сад № 184", микрорайон "Шугыла", дом 340/1.
Границы: микрорайоны Наурыз и Абайские дачи. От улицы Строительная, по восточной стороне улицы Карьерная в северо-западном направлении огибая границы города до улицы Центральная. По западной стороне улицы Центральная в южном направлении до улицы Грушевая. По южной стороне улицы Грушевая в восточном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная до проспекта Абая. По южной стороне проспекта Абая в восточном направлении до улицы Аккол. По западной стороне улицы Аккол в южном направлении до улицы Бекешева. По северной стороне улицы Бекешева до улицы Карьерная.
Избирательный участок № 580
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 174", микрорайон "Шугыла", дом 340 Б.
Границы: от улицы Сабденова по восточной стороне улицы Нурлы тан с переходом в улицу Береке в южном направлении до улицы Белжайлау. По северной стороне улицы Белжайлау в западном направлении, до улицы Аккол. По восточной стороне улицы Аккол в северном направлении до проспекта Абая. По северной стороне проспекта Абая в западном направлении до улицы Строительная. По восточной стороне улицы Строительная в северном направлении до улицы Сабденова. По южной стороне улицы Сабденова в восточном направлении до улицы Нурлы тан.
Избирательный участок № 581
Центр: Республиканское государственное учреждение "Иле-Алатауский государственный национальный природный парк", микрорайон "Таусамалы" улица Жандосова, дом 1.
Границы: от улицы Сагдиева, по южной стороне улицы Жандосова в восточном направлении до улицы Грозы. По западной стороне улицы Грозы в южном направлении до улицы Балбырауын. По южной стороне улицы Балбырауын в восточном направлении до улицы Сейдимбек. По западной стороне улицы Сейдимбек в южном направлении, далее по северной стороне улицы Сейдимбек, в западном направлении до улицы Надырова. По западной стороне улицы Надырова в южном направлении до улицы Сейитбекова. По северной стороне улицы Сейитбекова в западном направлении до улицы Козыбасы с переходом в улицу Сагдиева в северном направлении до улицы Жандосова.

Шекарасы: "Хан Тенгри" тұрғын үй кешенінен бастап, № 54/1, 54/2, 54/3 корпус 1, 54/3 корпус 2, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8 корпус 1, 54/8 корпус 2, 54/9, 54/10 үйлерді қоса алып, Кенесары хан көшесінің батыс жақ бетімен солтүстік бағытта Рауан және Кенесары хан көшесіне өтіп, Үшқоныр көшесіне дейін. Үшқоныр көшесінің оңтүстік жақ бетімен батыс бағытта, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жақ жағалауымен оңтүстік бағытта, Тәжиев көшесі мен Манғытаев көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай, оңтүстік-шығыс бағытта "Хан Тенгри" тұрғын үй кешеніне дейін.
№ 577 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Самай" Алматы математика-лингвистикалық мектебі, "Шұғыла" шағынауданы, Сығай көшесі, 111 үй.
Шекарасы: "Премьера" тұрғын үй кешені, Жуалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 29 үйлері.
№ 578 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 27 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Ақжар" шағынауданы, Даулеткерей көшесі, 100 үй.
Шекарасы: Таужолы шағынауданы, Досмұхамедов көшесінен бастап, Жандосов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Таутаған көшесіне дейін. Таутаған көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағытта ауданның оңтүстік-батыс шекарасына дейін. Ауданның оңтүстік-батыс шекарасынан Досмұхамедов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін.
№ 579 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 184 бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 340/1 үй.
Шекарасы: Наурыз шағынауданы және Абай саяжайлары. Строительная көшесінен бастап, Карьерная көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік–батыс бағытта қаланың шекарасымен айналып өтіп Центральная көшесіне дейін. Центральная көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта, Грушевая көшесіне дейін. Грушевая көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта, Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жақ бетімен, Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта, Ақкөл көшесіне дейін. Ақкөл көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Бекешев көшесіне дейін. Бекешев көшесінің солтүстік жақ бетімен Карьерная көшесіне дейін.
№ 580 Сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 174 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, 340Б үй.
Шекарасы: Сабденов көшесінен бастап, Нұрлы таң көшесінің шығыс жақ бетімен Береке көшесіне өтіп, оңтүстік бағытта Белжайлау көшесіне дейін. Белжайлау көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Ақкөл көшесіне дейін. Ақкөл көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Абай даңғылына дейін. Абай даңғылының солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Строительная көшесіне дейін. Строительная көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Сабденов көшесіне дейін. Сабденов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Нұрлы таң көшесіне дейін.
№ 581 Сайлау учаскесі
Орталығы: "Іле-Алатау мемлекеттік ұлттық табиғи саябағы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 1 үй.
Шекарасы: Сағдиев көшесінен бастап, Жандосов көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Гроза көшесіне дейін. Грозы көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Балбырауын көшесіне дейін. Балбырауын көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағытта Сейдімбек көшесіне дейін. Сейдімбек көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта, әрі қарай Сейдімбек көшесінің батыс жақ бетімен,солтүстік бағытта Надыров көшесіне дейін. Надыров көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Сейітбеков көшесіне дейін. Сейітбеков көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытта Қозыбасы көшесіне дейін, Сағдиев көшесіне өтіп солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін.