Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на 2020 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 января 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2020 года № 5982
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.

2020 жылға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 6 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 5982 болып тіркелді
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.