О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 39/1 "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 ноября 2020 года № 49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2020 года № 6650
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении областного бюджета Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 11 декабря 2019 года № 39/1 (опубликовано 25 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5742) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 253 697 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 473 808,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 911 481,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 225 311 898,8 тысячи тенге;
2) затраты – 261 955 846,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 916 673 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 24 838 398,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 921 725,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 310 484 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 5 310 484 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 485 815,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 485 815,8 тысячи тенге:
поступление займов – 36 516 701,7 тысячи тенге;
погашение займов – 7 869 721,1 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 838 835,2 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2020 год в сумме 684 341,2 тысячи тенге.";
пункт 12 исключить;
пункте 13 изложить в следующей редакции:

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 49/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 6650 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106 және 108-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, 7-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/1 шешіміне (2019 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5742 болып тіркелді) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға, оның ішінде 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 253 697 188 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 473 808,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 911 481,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың тенге;
трансферттер түсімі – 225 311 898,8 мың теңге;
2) шығындар – 261 955 846,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 916 673 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 24 838 398,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 921 725,3 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 5 310 484 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 5 310 484 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 485 815,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 485 815,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 36 516 701,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 869 721,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 838 835,2 мың теңге.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 684 341,2 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ алып тасталсын;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"13. Предусмотреть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.";
пункте 14 изложить в следующей редакции:
"14. Предусмотреть в бюджетах районов расходы на оказание социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного маслихата
С.Тимофеев
Секретарь
Северо-Казахстанского областного маслихата
В.Бубенко
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 6 ноября 2020 года № 49/1
Приложение 1
к решению Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 11 декабря 2019 года № 39/1
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма,тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

"13. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. Аудандар бюджеттерінде ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетуге шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
С.Тимофеев
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2020 жылғы 6 қарашадағы
№ 49/1 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 39/1 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші мсыныбы
1
2
3
4
5

20 596 892,8
285
Управление физической культуры и спорта области
1 919 693,8
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 462 801,8
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
456 892
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 304 286
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 228 745
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
575 541
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
1 500 000
05
Здравоохранение
11 332 755,5
253
Управление здравоохранения области
5 896 267,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
124 825
006
Услуги по охране материнства и детства
195 411
007
Пропаганда здорового образа жизни
61 994
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 865
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
70
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 756
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
59 555
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
878 973,5
029
Областные базы специального медицинского снабжения
67 466
030
Капитальные расходы государственнных органов здравоохранения
2 193
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 976 319,3
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
231 228,1
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
253
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
163 359
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 436 487,6
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 436 487,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 362 984,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 563 278,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
152 609
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

20 596 892,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 919 693,8
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 462 801,8
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
456 892
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 304 286
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 228 745
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
575 541
099
Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 500 000
05
Денсаулық сақтау
11 332 755,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 896 267,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 825
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
195 411
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
61 994
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 865
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
70
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 756
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
59 555
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
878 973,5
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
67 466
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 193
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 976 319,3
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
231 228,1
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
253
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитарлық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
163 359
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 436 487,6
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 436 487,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 362 984,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 563 278,3
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 609
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

636 207
003
Социальная поддержка инвалидов
8 320
007
Капитальные расходы государственного органа
7 211
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
61 608
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 917 255
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
65 433
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
304 352
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 850
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
2 282
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
467 349
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
65 870
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
239 387
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 589 545,3
261
Управление образования области
687 019,5
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
687 019,5
263
Управление внутренней политики области
48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
298
Управление государственной инспекции труда области
64 152
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 152
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27 868 835,1
253
Управление здравоохранения области
756 217,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
756 217,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
249 569,4
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"

636 207
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
8 320
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 211
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
61 608
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 917 255
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
65 433
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
304 352
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 850
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
2 282
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
467 349
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызметкөрсету
65 870
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
239 387
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 589 545,3
261
Облыстың білім басқармасы
687 019,5
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
687 019,5
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
64 152
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
62 152
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27 868 835,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
756 217,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
756 217,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
249 569,4
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

249 569,4
261
Управление образования области
368 144,4
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
368 144,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
19 968 607,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
91 914,2
005
Капитальные расходы государственного органа
6 040
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
574 418,3
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 428 124,8
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 973 522,3
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
415 187,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 302 015
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 177 385,3
285
Управление физической культуры и спорта области
240 832,8
010
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
240 832,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 163 355,6
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 163 175,5
030
Развитие коммунального хозяйства
3 000 180,1
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
122 107,9
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
122 107,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 938 119,9
263
Управление внутренней политики области
746 559,8
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
103 650,8
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики

249 569,4
261
Облыстың білім басқармасы
368 144,4
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
368 144,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
19 968 607,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 914,2
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 040
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
574 418,3
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 428 124,8
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 973 522,3
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
415 187,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 302 015
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 177 385,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
240 832,8
010
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
240 832,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 163 355,6
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 163 175,5
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
3 000 180,1
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
122 107,9
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
122 107,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 938 119,9
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
746 559,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 650,8
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру

1 148 558
006
Охрана животного мира
34 414
008
Мероприятия по охране окружающей среды
1 121,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 668
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
44 540,1
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
300 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
300 000
719
Управление ветеринарии области
1 459 686,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
110 857
003
Капитальные расходы государственного органа
3 360
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
48 135,5
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
34 553,7
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
93 036,9
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
111 515,5
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
875 013,7
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 594,4
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
35 695,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
145 924,4
729
Управление земельной инспекции области
58 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
55 034
003
Капитальные расходы государственного органа
3 866
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
49 609 706,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне
284 531,2
002
Субсидирование развития семеноводства
2 144 802,4
003
Капитальные расходы государственного органа
5 190
005
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
12 862 357,4
018
Обезвреживание пестицидов
358,8
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
127 805,3
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

1 148 558
006
Жануарлар дүниесін қорғау
34 414
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 121,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 668
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
44 540,1
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
300 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
300 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 459 686,6
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 857
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 360
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
48 135,5
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
34 553,7
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
93 036,9
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
111 515,5
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
875 013,7
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 594,4
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
35 695,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
145 924,4
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
58 900
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 034
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 866
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
49 609 706,8
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
284 531,2
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 144 802,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 190
005
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
12 862 357,4
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
358,8
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
127 805,3
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

7 230,9
047
Субсидирование стоимости удобрений
(за исключением органических)
6 725 074
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
9 414 881
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 176 785
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
131 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
33 157
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 516 708
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
2 359 394
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
19 696,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 255 681,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 205 412,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
101 260,6
002
Создание информационных систем
60 000
003
Капитальные расходы государственного органа
13 185,4
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
119 700
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 955 321,2
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
4 907 376,8
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области
48 568,8
728
Управление государственного
архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
50 269
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
50 269
12
Транспорт и коммуникации
22 011 086,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
22 011 086,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций

7 230,9
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
6 725 074
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
9 414 881
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 176 785
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
131 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
33 157
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 516 708
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
2 359 394
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
19 696,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 255 681,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 205 412,8
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 260,6
002
Ақпараттық жүйелер құру
60 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 185,4
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
119 700
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 955 321,2
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
4 907 376,8
129
Түркістан облысы Арыс қаласында төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шараларды өткізу
48 568,8
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
50 269
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 269
12
Көлiк және коммуникация
22 011 086,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
22 011 086,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

77 241,6
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 672
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 672 182,1
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
327 000
011
Капитальные расходы государственного органа
31 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 498 969,7
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 249 522,1
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
11 116 443,7
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
36 055,3
13
Прочие
6 756 349,1
253
Управление здравоохранения области
458 596,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
279 887,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
178 709
257
Управление финансов области
684 341,2
012
Резерв местного исполнительного органа области
684 341,2
261
Управление образования области
142 476
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
142 476
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 769 409,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
114 632
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 244,3
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
116 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
1 300
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 702 770
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
800 438
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017–2021 годы "Еңбек"
4 025,2
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
650 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

77 241,6
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 672
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 672 182,1
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
327 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 498 969,7
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 249 522,1
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
11 116 443,7
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
36 055,3
13
Басқалар
6 756 349,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
458 596,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
279 887,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
178 709
257
Облыстың қаржы басқармасы
684 341,2
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
684 341,2
261
Облыстың білім басқармасы
142 476
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
142 476
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 769 409,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 632
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 244,3
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
116 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 300
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 702 770
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
800 438
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017–2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
4 025,2
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
650 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

650 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 445 171,7
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
567 052,7
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
878 119
285
Управление физической культуры и спорта области
513 054
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
513 054
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
86 300
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
86 300
727
Управление экономики области
7 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7 000
14
Обслуживание долга
158 792,4
257
Управление финансов области
158 792,4
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
156 480
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 312,4
15
Трансферты
63 382 311,1
257
Управление финансов области
63 382 311,1
007
Субвенции
54 129 408
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
468 122,5
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
6 397 681
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1 638 774
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

650 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 445 171,7
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
567 052,7
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
878 119
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
513 054
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
513 054
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
86 300
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
86 300
727
Облыстың экономика басқармасы
7 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7 000
14
Борышқа қызмет көрсету
158 792,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
158 792,4
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
156 480
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 312,4
15
Трансферттер
63 382 311,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
63 382 311,1
007
Субвенциялар
54 129 408
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
468 122,5
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
6 397 681
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 638 774
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару