О внесении изменений и дополнения в решение Уялинского сельского округа от 06 января 2020 года № 51-18 "Об утверждении бюджета Уялинского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2020 года № 56-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 апреля 2020 года № 6265
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уялинского сельского округа Акжарского района на 2020-2022 годы" от 06 января 2020 года 51-18 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5932) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уялинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 197 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 537 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –11 660 тысяч тенге;
2) затраты – 17 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –9 000 тысяч тенге:
поступление займов – 9 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год поступление расходов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов, согласно приложению 2 к настоящему решению.
Распределение сумм бюджетных кредитов за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов определяется решением акима Уялинского сельского округа "О реализации решения Акжарского районного маслихата от 06 января 2020 года №51-18 "Об утверждении бюджета Уялинского сельского Акжарского района на 2020-2022 годы";

Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтардағы № 51-18 "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 56-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 6265 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 06 қаңтардағы № 51-18 шешіміне (2020 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5932 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2020 жылға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 197 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 537 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 660 мың теңге;
2) шығындар – 17 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 000 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 000 мың тенге:
қарыздар түсімі – 9 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер есебінен 2020 жылға арналған шығыстар түсімдері ауылдық округінің бюджеті есепке алынсын.
"2020-2022 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 06 қаңтар №51-18 шешімін іске асыру туралы" ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен бюджеттік кредиттер сомасын бөлу айқындалады";

приложение 1 к настоящему решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области А.Прокофьев
Секретарь Акжарского районного маслихата А.Хоршат
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 апреля 2020 года № 56-5
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
от 06 января 2020 года № 51-18
Бюджет Уялинского сельского округа Акжарского района на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 4 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А.Прокофьев
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А.Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 сәуірі
№ 56-5 шешіміне
1 қосымша
Ақжар аудандық мәслихаттын
2020 жылғы 06 қаңтардағы
№ 51-18 шешіміне
1 қосымша
Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге