Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 45/274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2020 года № 5969.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 31 333 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 760 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 28 573 тысяч тенге;
2) затраты 31 333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 4 401 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 4 401 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 4 401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 401 тысяч тенге:
поступление займов 4 401 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/300 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.04.2020 № 49/315 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 30.11.2020 № 56/354 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2020 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года.
3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.
4. Предусмотреть на 2020 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Заречного сельского округа в сумме 24 023 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 45/274 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 5969 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімінің 5-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 2-7 - тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 31 333 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 760 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 28 573 мың теңге;
2) шығындар 31 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 4 401 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 4 401 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 4 401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 401 мың теңге:
қарыздар түсімі 4 401 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/300 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 23.04.2020 № 49/315 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2020 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Заречный ауылдық округінің бюджетіне 2020 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 24 023 мың теңге сомасында қарастырылсын.

4-1. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета в общем объеме 4 923 тысяч тенге, в том числе:
на текущий ремонт локального водоисточника и фильтрующего оборудования в селе Караагаш Заречного сельского округа;
на благоустройство сел Чириковка, Караагаш;
на изготовление сметного расчета на благоустройство и текущий ремонт дорог;
на выплату заработной платы по решению суда и исполнение исполнительных документов.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/300 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 30.11.2020 № 56/354 (вводится в действие с 01.01.2020).
4-2. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов, передаваемых бюджетам сельских округов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Чириковка, села Луговое.
Распределение указанных кредитов из областного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.04.2020 № 49/315 (вводится в действие с 01.01.2020).
4-3. Предусмотреть в бюджете Заречного сельского округа на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Караагаш.
Распределение указанных целевых текущих трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.

4-1. 2020 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі жалпы 4 923 мың теңге көлемде қарастырылсын, соның ішінде:
Заречный ауылдық округінің Қараағаш ауылындағы жергілікті су көзінің және сүзгі жабдығының ағымдағы жөндеуіне;
Чириковка, Қараағаш ауылдарын абаттандыруға;
абаттандыруға және жолдардың ағымдағы жөндеуіне сметалық есепті дайындауға;
сот шешімі бойынша еңбекақы төлемдерін төлеуге және атқару құжаттарын орындауға.
Аудандық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/300 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) ); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-2. 2020 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджетінде жұмыспен қамту Жол картасы аясында шараларды қаржыландыру үшін ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ішкі қарыздар қаражаттарынан облыстық бюджеттен кредиттер қарастырылсын, соның ішінде:
Чириковка ауылының, Луговое ауылының көше жарықтарының ағымдағы жөндеулеріне.
Облыстық бюджеттің аталған кредиттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 23.04.2020 № 49/315 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-3. 2020 жылға арналған Заречный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Қараағаш ауылының көше жарығының ағымдағы жөндеуіне.
Облыстық бюджеттің аталған нысаналы ағымдағы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-3 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.11.2020 № 56 /354 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Жолтабаров
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2020 года № 45/274
Бюджет Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год

Ескерту. шешім 4-3-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Жолтабаров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 8 қаңтардағы
№ 45/274 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2020 № 48/300 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.04.2020 № 49/315 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 30.11.2020 № 56/354 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 16.04.2020 № 48/300 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 23.04.2020 № 49/315 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) ); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 56/354 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге) 2020 жыл