О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45/263 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2020 года № 56/347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 ноября 2020 года № 6703
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 45/263 (опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5777) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 6 892 861,8 тысяч тенге:
налоговые поступления 468 010,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11 393 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 23 533 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 389 924,9 тысяч тенге;
2) затраты 6 961 256,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 301 269,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 334 315,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 33 046 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 369 664,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 369 664,9 тысяч тенге:
поступление займов 334 315,8 тысяч тенге;
погашение займов 33 046 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 68 395,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Предусмотреть в бюджете района на 2020 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 61,9 тысяч тенге.";

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 56/347 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 6703 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 шешіміне (2020 жылдың 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5777 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 892 861,8 мың теңге;
салықтық түсімдер 468 010,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 23 533 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 389 924,9 мың теңге;
2) шығындар 6 961 256,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 301 269,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 334 315,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 33 046 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 369 664,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 369 664,9 мың теңге;
қарыздар түсімі 334 315,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу 33 046 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 68 395,1 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың борыштарына және облыстық бюджеттен борыштар бойынша басқа да төлемдерге қызмет көрсетуге арналған шығындар 61,9 мың теңге сомада қарастырылсын.";

пункт 11 дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) на компенсацию потерь, в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.";
в пункте 12 подпункты 26), 30), 32), 33) исключить;
дополнить пунктом 13-3 следующего содержания:
"13-3. Учесть в районном бюджете на 2020 год бюджетные кредиты из областного бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы.";
пункт 15 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) следующего содержания:
4) текущий ремонт линии освещения в селе Бескудук Бескудукского сельского округа;
5) текущий ремонт уличного освещения в селе Булак;
6) текущий ремонт линии освещения в селе Волошинка Волошинского сельского округа;
7) текущий ремонт уличного освещения в селе Заградовка;
8) текущий ремонт уличного освещения в селе Корнеевка;
9) текущий ремонт уличного освещения в селе Николаевка Николаевского сельского округа;
10) текущий ремонт уличного освещения в селе Покровка;
11) текущий ремонт уличного освещения в селе Спасовка;
12) текущий ремонт уличного освещения в селе Тарангул Тарангульского сельского округа;
13) текущий ремонт уличного освещения в селе Ясновка;
14) текущий ремонт уличного освещения в селе Стрельниковка Ясновского сельского округа;
15) текущий ремонт уличного освещения в селе Актас;
16) текущий ремонт уличного освещения в селе Карагай;
17) текущий ремонт уличного освещения в селе Джамбул Заградовского сельского округа;
18) текущий ремонт линии освещения в селе Лузинка Волошинского сельского округа;
19) электроснабжение уличного освещения в селе Маданиет;
20) текущий ремонт линии освещения в селе Бирлик Петровского сельского округа;
21) текущий ремонт уличного освещения в селе Александровка по ул. Мира, Ленина, Победы;
22) текущий ремонт уличного освещения в селе Караагаш;
23) текущий ремонт уличного освещения в селе Каратал Николаевского сельского округа;
24) текущий ремонт уличного освещения в селе Тауагаш;
25) текущий ремонт уличного освещения в селе Сарман;
26) текущий ремонт уличного освещения в селе Амангельдинское Амангельдинского сельского округа;

11 тармақ 19) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"19) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық ауыртпашылықты төмендетуге байланысты шығындардың орнын толтыруға.";
12 тармақта 26), 30), 32), 33) тармақшалар алынып тасталсын;
13-3 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"13-3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік кредиттері есепке алынсын.
Облыстық бюджеттің көрсетілген нысаналы трансферттерін бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
15 тармақ 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) тармақшалармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
4) Бесқұдық ауылдық округінің Бесқұдық ауылындағы жарықтандыру желілерінің ағымдағы жөндеуі;
5) Бұлақ ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
6) Волошинка ауылдық округінің Волошинка ауылындағы жарықтандыру желілерінің ағымдағы жөндеуі;
7) Заградовка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
8) Корнеевка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
9) Николаевка ауылдық округінің Николаевка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
10) Покровка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
11) Спасовка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
12) Торанғұл ауылдық округінің Торанғұл ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
13) Ясновка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
14) Ясновка ауылдық округінің Стрельниковка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
15) Ақтас ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
16) Қарағай ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
17) Заградовка ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
18) Волошинка ауылдық округінің Лузинка ауылындағы жарықтандыру желілерінің ағымдағы жөндеуі;
19) Мәдениет ауылындағы көше жарығының электрмен жабдықтауы;
20) Петровка ауылдық округінің Бірлік ауылындағы жарықтандыру желілерінің ағымдағы жөндеуі;
21) Александровка ауылында Мир, Ленин, Победа көшелері бойынша көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
22) Қарағаш ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
23) Николаевка ауылдық округінің Қаратал ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
24) Тауағаш ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
25) Сарман ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;
26) Амангелді ауылдық округінің Амангелді ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі;

27) текущий ремонт уличного освещения в селе Ильинка Ильинского сельского округа.";
пункт 16-1 изложить в новой редакции:
"16-1. Предусмотреть в бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, бюджетам сельских округов.
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области о реализации решения маслихата Есильского района "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района от 25 декабря 2019 года № 45/263 "Об утверждении бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 -2022 годы.";
пункт 17 исключить;
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2020 год в сумме 29912 тыс. тенге;
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
К.Абулгазин
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 23 ноября 2020 года № 56/347
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2019 года № 45/263
Бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2020 год
Категория
класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2020 год

27) Ильинка ауылдық округінің Ильинка ауылындағы көше жарығының ағымдағы жөндеуі.";
16-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16-1. 2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетінде ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын.
Аталған трансферттерді бөлу "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45/263 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің қаулысымен анықталады.";
17 тармақ алынып тасталсын;
20 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"20. 2020 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 29912 мың теңге сомада бекітілсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының мәслихаты
сессиясының төрағасы
К.Абулгазин
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2020 жылғы 23 қарашасы
№ 56/347 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 45/263 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге) 2020 жыл

2) Затраты
6 961 256,9
01
Государственные услуги общего характера
505 288,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21 140
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21 140
122
Аппарат акима района (города областного значения)
121 562
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
121 562
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
60 245
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37 548
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 302
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
938
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
457
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
302 341,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 558
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
267 783,7
02
Оборона
13 308
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 308
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 737
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 029
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 542
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 685
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 685
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 685
04
Образование
3 964 527
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 903 498
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
164 427
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 156
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

2) Шығындар
6 961 256,9
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
505 288,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21 140
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 140
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
121 562
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121 562
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
60 245
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 548
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 302
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
938
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
457
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
302 341,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 558
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
267 783,7
02
Қорғаныс
13 308
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 308
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 737
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 029
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 542
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 685
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 685
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 685
04
Білім беру
3 964 527
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 903 498
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
164 427
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7 156
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

210
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19 897
003
Общеобразовательное обучение
3 522 338
006
Дополнительное образование для детей
55 511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 323
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 362
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7 757
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
45 517
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 029
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
61 029
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
538 354,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
487 941,5
002
Программа занятости
187 247
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 607
005
Государственная адресная социальная помощь
93 564
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 393,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101 829
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 810
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 623
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 868
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 561
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 449
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9 553
032
Содержание детей школьного возраста из отдаленных пунктов, переданных временной семье
1 559
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

210
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19 897
003
Жалпы білім беру
3 522 338
006
Балаларға қосымша білім беру
55 511
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 323
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
55 362
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 757
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
45 517
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 029
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
61 029
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
538 354,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
487 941,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
187 247
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 607
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
93 564
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 393,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
101 829
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 810
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 623
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 868
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 561
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 449
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9 553
032
Уақытша отбасына берілген шалғайдағы елді мекендерде тұратын мектеп жасындағы балаларды бағып-қағу
1 559
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 852
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер