О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района от 6 января 2020 года № 44/12 "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2020 года № 48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2020 года № 6299
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района "Об утверждении бюджета Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 44/12 (опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5860), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 707,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 107 147,4 тысяч тенге;
2) затраты – 115 707,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 982,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 982,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 982,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 982,3 тысяч тенге:
поступление займов – 50 982,2 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тенге.";
пункта 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из областного бюджета:
36 000 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка;

Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/12 "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 48/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 6299 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44/12 шешіміне (2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5860 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенка ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 115 707,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 107 147,4 мың теңге;
2) шығындар – 115 707,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 982,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 982,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50 982,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 982,3 теңге
қарыздар түсімі – 50 982,2 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,1 теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
Благовещенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге – 36 000 мың теңге;

1 672 тысяч тенге – на приобретение и установку дорожных знаков на автомобильных дорогах местного значения.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год целевые трансферты из республиканского бюджета на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка в сумме 36 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год за счет местного бюджета на устройство уличного освещения улиц Целинная, Мира и Северная в сумме 2 508,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-3 следующего содержания:
"5-3. Учесть в бюджете сельского округа на 2020 год за счет внутренних займов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 50 982,2 тысяч тенге в следующих размерах:
1) 40 982,2 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Благовещенка;

жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарына жол белгілерін сатып алуға және орнатуға – 1 672 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті маңызы бар автомобиль жолдарын орташа жөндеуге республикалық бюджеттен 36 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-2-тармақпен толықтырылсын:
"5-2. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде Целинная, Мира және Северная көшелерінің жарығын орнатуға жергілікті бюджет есебінен 2 508,4 мың теңге ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-3-тармақпен толықтырылсын:
"5-3. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде қаржыландыру шаралары үшін ішкі қарыздар есебінен 50 982,2 мың теңге келесі көлемдерде ескерілсін:
1) Благовещенка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге – 40 982,2 мың теңге;

2) 10 000 тысяч тенге – на обустройство парка села Благовещенка.";
дополнить пунктом 5-4 следующего содержания:
"5-4. Предусмотреть расходы бюджета Благовещенского сельского округа за счет возврата недоиспользованных в 2019 году целевых трансфертов из республиканского бюджета в сумме 0,1 тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата
Жамбылского района
О. Овчинникова
Секретарь маслихата
Жамбылского района
Б. Мусабаев

2) Благовещенка ауылының саябағын абаттандыруға – 10 000 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-4-тармақпен толықтырылсын:
"5-4. Благовещенка ауылдық округінің бюджет шығыстары 0,1 теңге сомасында 2019 жылы пайдаланылмаған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен қарастырылсын.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының төрайымы
О. Овчинникова
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы
Б. Мусабаев