О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 49/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2020 года № 57/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 октября 2020 года № 6564
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2020-2022годы" от 25 декабря 2019 года № 49/1 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5766) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 624 773,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 914 481 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 358 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 265 тысяч тенге;
поступления трансфертов –9 643 669,1 тысяч тенге;
2) затраты – 10 672 999,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 156 866 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 206 702 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 836 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 205 092,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 205 092,7 тысяч тенге:
поступление займов – 1 206 690 тысяч тенге;
погашение займов – 49 836 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 238,7 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сесcии
Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области М.Данилова
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области А.Молдахметова
Приложение
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 28 сентября 2020 года № 57/1
Приложение 1
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2019 года № 49/1
Кызылжарский районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 57/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қазанда № 6564 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 49/1 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5766 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 624 773,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 914 481 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 358 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 265 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 643 669,1 мың теңге;
2) шығындар – 10 672 999,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 156 866 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 206 702 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 836 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 205 092,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 205 092,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 206 690 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 836 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 238,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының сессия төрайымы М.Данилова
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы А.Молдахметова
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қыркүйегі
№ 57/1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
2019 жылғы 25 желтоқсаны
№ 49/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

1 563 509,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46 418
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 517 091,5
02
Оборона
18 888
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 888
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 380
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 208
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
840
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
840
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
840
04
Образование
5 038 170,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
505 739
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
127 305
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
378 434
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
74 965
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
74 965
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 172 888
003
Общеобразовательное обучение
4 100 643
006
Дополнительное образование для детей
72 245
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5
464
Отдел образования района (города областного значения)
284 573,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 658
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
79 211
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 001
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

1 563 509,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 418
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 517 091,5
02
Қорғаныс
18 888
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 888
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 380
006
Аудан (облыстықмаңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 208
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi-мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
840
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
840
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
840
04
Бiлiм беру
5 038 170,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
505 739
009
Мектепкедейінгітәрбие мен оқытуұйымдарыныңқызметінқамтамасызету
127 305
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
378 434
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
74 965
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
74 965
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 172 888
003
Жалпы білім беру
4 100 643
006
Балаларға қосым шабілім беру
72 245
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
284 573,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 658
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
79 211
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16 001
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына бір жолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

598
023
Методическая работа
27 668
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 684
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
123 764,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
650 292,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 396
005
Государственная адресная социальная помощь
129 396
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 022
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 471
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
496 874,6
002
Программа занятости
196 568,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 753,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 834
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
141 316
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 066
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 013
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 755
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24 671
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
797 477,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 820
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
32 820
464
Отдел образования района (города областного значения)
76 874,4
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
76 874,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
530 779
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

598
023
Әдістемелік жұмыс
27 668
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 684
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
123 764,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
650 292,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 396
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
129 396
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 022
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 471
031
Жетімбалаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
496 874,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
196 568,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 753,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 834
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
141 316
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдаутілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 066
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 897
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 013
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеумен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1755
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24 671
07
Тұрғынүй-коммуналдық шаруашылық
797 477,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 820
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
32 820
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
76 874,4
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
76 874,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
530 779
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

70 843,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
34 843,3
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
11 823
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24 177
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 475
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17 475
12
Транспорт и коммуникации
552 168,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
552 168,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
19 883,6
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
516 022,2
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
16263
13
Прочие
1 098 036,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 463
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
56 463
464
Отдел образования района (города областного значения)
453 279
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
320 604
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
132 675
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
588 294,8
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
568 584
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
19 710,8
14
Обслуживание долга
96,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
96,1
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
96,1
15
Трансферты
239 715,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
239 715,1
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
7 667,8
038
Субвенции
213 583
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18 464,3
3) Чистое бюджетное кредитование

70 843,3
001
Жергілікті деңгейде ауылшаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 843,3
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 823
009
Эпизоотияға қарсыіс-шаралар жүргізу
24 177
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 475
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 475
12
Көлік және коммуникация
552 168,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
552 168,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19 883,6
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
516 022,2
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
16 263
13
Басқалар
1 098 036,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 463
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
56 463
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
453 279
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдімекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
320 604
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
132 675
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
588 294,8
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдімекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
568 584
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
19 710,8
14
Борышқа қызмет көрсету
96,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржыбөлімі
96,1
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
96,1
15
Трансферттер
239 715,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
239 715,1
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
7667,8
038
Cубвенциялар
213 583
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
18464,3
3) Таза бюджеттік кредиттеу