О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2020 года № 43/7 "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2020 года № 47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2020 года № 6233
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, статей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы" от 8 января 2020 года № 43/7 (опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5922) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аютасского сельского округа района Шал акына на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 102 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 511 тысяч тенге;
2) затраты – 63 102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 000 тысяч тенге:
поступление займов – 30 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить в бюджете Аютасского сельского округа на 2020 год кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов на текущий ремонт подъездных путей к селу Аканбарак.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/7 "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 47/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 6233 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 43/7 шешіміне (2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5922 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 102 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 511 мың теңге;
2) шығындар – 63 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 000 мың теңге:
қарыздар түсімі – 30 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Аютас ауылдық округінің бюджетінде Ақанбарақ ауылына кіре беріс жолдарды ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.