О признании утратившими силу решений Атырауского областного маслихата от 20 апреля 2011 года № 426-IV "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" и от 21 июня 2019 года № 330-VI "Об определении системы мер социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 21 сентября 2020 года № 481-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 октября 2020 года № 4739
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский областной маслихат VI созыва на внеочередной XLVII сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решений Атырауского областного маслихата от 20 апреля 2011 года № 426-IV "О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2591, опубликованное в газете "Прикаспийская коммуна" от 21 мая 2011 года) и от 21 июня 2019 года № 330-VI "Об определении системы мер социальной поддержки медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность Атырауской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4435, опубликованное 10 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Атырауского областного маслихата" (Е. Барлыбайулы).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Юсупов
Секретарь маслихата У. Зинуллин

Атырау облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 426-IV "Азаматтарға елді мекен шегінен тысқары жерлерде емделуге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" және 2019 жылғы 21 маусымдағы № 330-VI "Атырау облысының ауылдық жерге жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлерін әлеуметтік қолдау шараларының жүйесін айқындау туралы" шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 481-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 4739 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 426-IV "Азаматтарға елді мекен шегінен тысқары жерлерде емделуге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) және 2019 жылғы 21 маусымдағы № 330-VI "Атырау облысының ауылдық жерге жұмысқа жіберілген медицина және фармацевтика қызметкерлерін әлеуметтік қолдау шараларының жүйесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4435 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Е. Барлыбайұлы).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Юсупов
Мәслихат хатшысы У. Зинуллин