О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 апреля 2020 года № 487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 апреля 2020 года № 4637
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2020-2022 годы, Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 23 декабря 2019 года № 449 "О бюджете города на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "199 165 828" заменить цифрами "214 684 242";
цифры "983 861" заменить цифрами "14 852 020";
цифры "10 896 668" заменить цифрами "12 546 923";
в подпункте 2):
цифры "198 965 828" заменить цифрами "212 020 740";
в подпункте 5):
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "2 463 502";
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "0" заменить цифрами "-2 463 502";
в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрами "10 573 610";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрами "13 846 688";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "809 576";
пункт 5 исключить;
в пункте 7:
цифры "1 472 584" заменить цифрами "1 697 050";
в пункте 8:

Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 487 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 4637 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және қала әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 449 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақтың:
"199 165 828" деген сандар "214 684 242" деген сандармен ауыстырылсын;
"983 861" деген сандар "14 852 020" деген сандармен ауыстырылсын.
"10 896 668" деген сандар "12 546 923" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"198 965 828" деген сандар "212 020 740" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "0" деген саны "2 463 502" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "0" деген саны "-2 463 502" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жолдағы "0" деген саны "10 573 610" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" деген жолдағы "0" деген саны "13 846 688" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "809 576" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақ алынып тасталсын;
7 тармақ:
"1 472 584" деген сандар "1 697 050" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақ:

цифры "1 562 859" заменить цифрами "2 476 859";
Дополнить пунктами 14,15 и 16 следующего содержания:
"14. Учесть в городском бюджете на 2020 год предусмотрены поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 10 573 610 тысяч тенге для финансирования проектов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"".

"1 562 859" деген сандар "2 476 859" деген сандармен ауыстырылсын;
Келесі мазмұндағы 14,15 және 16 тармақтармен толықтырылсын;
"14. қалалық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде объектілерді қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 10 573 610 мың теңге қарыздардың түсімдері көзделгені ескерілсін".

"15. Учесть что, в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
на развитие теплоэнергетической системы – 323 011 тысяч тенге;
на развитие газотранспортной системы – 53 910 тысяч тенге".
"16. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 04 2 464 006 015 "Дополнительное образование для детей" в сумме 31 928 000 тенге перенести на специфику 159 "Оплата прочих услуг и работ" программы 04 2 464 006 011 "Дополнительное образование для детей".

"15. 2020 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 323 011 мың теңге;
газтасымалдау жүйесін дамытуға - 53 910 мың теңге даму трансферттері көзделгені ескерілсін".
"16. 04 2 464 006 015 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 31 928 000 теңге кассалық шығындары 04 2 464 006 011 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының тиісінше 159 "Өзге де қызметтер мен жұмыстарға ақы төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель LVII сессии Т. Розметова
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин
Приложение к решению Маслихата города Атырау от 10 апреля 2020 года № 487

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
LVII сессия төрайымы Т. Розметова
Атырау қаласы
Мәслихатының хатшысы
А. Зайдуллин
Атырау қаласы Мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірі № 487 шешіміне 1 қосымша