О признании утратившими силу некоторых решений Маслихата города Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 сентября 2020 года № 530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 октября 2020 года № 4741
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение Атырауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № 204 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4104, опубликованного 25 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2) решение Атырауского городского маслихата от 28 августа 2018 года № 260 "О внесении изменения в решение Атырауского городского маслихата от 20 марта 2018 года № 204 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4250, опубликованного 24 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования. (А. Семгалиев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Преседатель LХII cессии С. Шомиров
Секретарь Маслихата города Атырау А. Зайдуллин

Атырау қаласы Мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 530 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қазанда № 4741 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 204 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4104 санымен тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 260 "Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 204 "Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4250 санымен тіркелген, 2018 жылғы 24 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (А. Семгалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
LXII cессия төрағасы С. Шомиров
Атырау қаласы Мәслихатының хатшысы А. Зайдуллин