Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год по Жылыойскому району
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 12 марта 2020 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 марта 2020 года № 4615
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жылыой ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 83 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 4615 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Жылыойскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 26 сентября 2017 года № 360 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жылыойскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3963, опубликованное 25 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жылыой ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 360 "Жылыой ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района Шакирова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района А. Бекет
Приложение к постановлению акимата Жылыойского района от 12 марта 2020 года № 83
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по Жылыойскому району
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования на одного воспитанника в день, тенге (не более)
До 3 лет

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің орынбасары Ә. Шәкіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі А. Бекет
Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурызы № 83 қаулысына қосымша
Жылыой ауданы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір тәрбиеленушіге күніне ақы төлеу мөлшері, теңге (көп емес)
3 жасқа дейін