О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 9 июня 2020 года № 47-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 июня 2020 года № 4666
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4563, опубликованное 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "46 079 168" заменить цифрами "48 744 910";
цифры "40 624 082" заменить цифрами "43 655 794";
цифры "5 206 027" заменить цифрами "4 840 057";
в подпункте 2):
цифры "46 079 168" заменить цифрами "50 834 232";
в подпункте 3):
в строке чистое бюджетное кредитование цифры "7 953" заменить цифрами "262 782", в том числе:
в строке бюджетные кредиты цифры "7 953" заменить цифрами "262 782";
в подпункте 5):
цифру "-0" заменить цифрами "-2 095 582";
в подпункте 6):
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "2 095 582";

Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 47-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 маусымда № 4666 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4563 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"46 079 168" деген сандар "48 744 910" деген сандармен ауыстырылсын;
"40 624 082" деген сандар "43 655 794" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 206 027" деген сандар "4 840 057" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"46 079 168" деген сандар "50 834 232" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу деген жолдағы "7 953" деген сандар "262 782" деген сандармен, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер деген жолдағы "7 953" деген сандар "262 782" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-0" деген сан "-2 095 582" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "-0" деген сан "2 095 582" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "1 834 493".
пункт 6-исключить.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Балжигитов
И.о секретаря маслихата Х. Жамалов

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "1 834 493" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақ алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы С. Балжигитов
Мәслихат хатшысының м.а Х. Жамалов

10796
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10796
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
258863
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
258863
464
Отдел образования района (города областного значения)
723126
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
49866
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
181294
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15956
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
023
Методическая работа
16109
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
20681
067
Капитальные расходы подведомственных
государственных учреждений и организаций
336156
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
101728
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
775399
464
Отдел образования района (города областного значения)
1769
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1769
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
743106
004
Программа занятости
256509
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
228998
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92520
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42532
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

10796
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10796
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
258863
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
258863
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
723126
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49866
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
181294
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15956
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
023
Әдістемелік жұмыс
16109
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20681
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
336156
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
101728
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
775399
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1769
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1769
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
743106
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
256509
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
228998
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92520
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42532
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну