О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 сентября 2020 года № 51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 октября 2020 года № 4751
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4563, опубликованное 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "48 744 910" заменить цифрами "49 553 817";
цифры "43 655 794" заменить цифрами "43 364 901";
цифры "4 840 057" заменить цифрами "5 939 857";
подпункта 2):

Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 51-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қазанда № 4751 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4563 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"48 744 910" деген сандар "49 553 817 " деген сандармен ауыстырылсын;
"43 655 794" деген сандар "43 364 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 840 057" деген сандар "5 939 857" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

цифры "50 834 232" заменить цифрами "51 631 139".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2020 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя".

"50 834 232" деген сандар "51 631 139" деген сандармен ауыстырылсын.
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2020 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Жумагалиева
Секретарь маслихата С. Таласов
Приложение к решению Жылыойского районного маслихата от 24 сентября 2020 года № 51-1

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы С. Жумагалиева
Мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қыркүйегі № 51-1 шешіміне қосымша

10796
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
258863
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
258863
464
Отдел образования района (города областного значения)
862764
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
45866
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
180494
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13505
023
Методическая работа
12976
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
20062
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
486715
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
102290
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
745893
464
Отдел образования района (города областного значения)
1769
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1769
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
713600
004
Программа занятости
186167
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2405
007
Оказание жилищной помощи
30
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
235327
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
92520
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40532
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
121252
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32867
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30524
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

10796
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
258863
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
258863
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
862764
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45866
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
180494
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13505
023
Әдістемелік жұмыс
12976
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20062
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
486715
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
102290
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
745893
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1769
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1769
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
713600
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
186167
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2405
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
235327
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
92520
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40532
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
121252
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32867
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30524
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу