О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2020 года № 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 октября 2020 года № 4752
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2020 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4575, опубликованное 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "673 852" заменить цифрами "583 394";
цифры "364 608" заменить цифрами "376 103";
цифры "306 882" заменить цифрами "204 929";
в подпункте 2):
цифры "728 693" заменить цифрами "638 235".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "344 973" заменить цифрами "319 119";
цифры "20 117" заменить цифрами "20 482";
цифры "324 736" заменить цифрами "298 517";
в подпункте 2)
цифры "349 985" заменить цифрами "324 131".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "144 154" заменить цифрами "141 345";
цифры "6 443" заменить цифрами "6 931";
цифры "137 573" заменить цифрами "134 276";
в подпункте 2)
цифры "146 275" заменить цифрами "143 466".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "171 819" заменить цифрами "146 224";
цифры "9 985" заменить цифрами "10 955";
цифры "161 138" заменить цифрами "134 573";
в подпункте 2)

Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 52-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 4752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің 2020 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 "2020-2022 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4575 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"673 852" деген сандар "583 394" деген сандармен ауыстырылсын;
"364 608" деген сандар "376 103" деген сандармен ауыстырылсын;
"306 882" деген сандар "204 929" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"728 693" деген сандар "638 235" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"344 973" деген сандар "319 119" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 117" деген сандар "20 482" деген сандармен ауыстырылсын;
"324 736" деген сандар "298 517" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"349 985" деген сандар "324 131" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"144 154" деген сандар "141 345" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 443" деген сандар "6 931" деген сандармен ауыстырылсын;
"137 573" деген сандар "134 276" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"146 275" деген сандар "143 466" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"171 819" деген сандар "146 224" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 985" деген сандар "10 955" деген сандармен ауыстырылсын;
"161 138" деген сандар "134 573" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Муканов
Секретарь маслихата С. Таласов
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 29 сентября 2020 года № 52-1
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-1
Уточненный бюджет города Кульсары на 2020 год
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Муканов
Мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 қыркүйегі № 52-1 шешіміне 1-қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Құлсары қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер