О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2020 года № 54-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 декабря 2020 года № 4824
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 41-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4563, опубликованное 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "49 553 817" заменить цифрами "48 772 022";
цифры "43 364 901" заменить цифрами "41 639 901";
цифры "29 609" заменить цифрами "21 701";
цифры "219 450" заменить цифрами "252 863";
цифры "5 939 857" заменить цифрами "6 857 557";
подпункта 2):
цифры "51 631 139" заменить цифрами "50 849 344".
пункт 5 изложить в новой редакции:

Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 54-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 4824 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4563 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"49 553 817" деген сандар "48 772 022 " деген сандармен ауыстырылсын;
"43 364 901" деген сандар "41 639 901" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 609" деген сандар "21 701" деген сандармен ауыстырылсын;
"219 450" деген сандар "252 863" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 939 857" деген сандар "6 857 557" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"51 631 139" деген сандар "50 849 344" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 8 334 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов и государственных служащих аппаратов акимов поселка, сельских округов".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).

"2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды және кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерін әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 8 334 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін".
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.

014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38632
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
112567
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32867
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
30043
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
619
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29424
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4293233
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
561509
094
Представление жилищных сертификатов как социальная помощь
8351
028
Развитие коммунального хозяйства
86699
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
4677
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12383
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
449399
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3731724
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3687340
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
42737
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1647
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
728861
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
88035
003
Поддержка культурно- досуговой работы
88035
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9624
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3442
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6182
467
Отдел строительства района (города областного значения)
353946
008
Развитие объектов спорта
353946
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
100726
006
Функционирование районных(городских) библиотек

014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38632
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
112567
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32867
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
30043
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
619
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29424
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4293233
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
561509
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
8351
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
86699
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4677
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12383
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
449399
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3731724
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3687340
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
42737
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
1647
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
728861
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
88035
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
88035
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9624
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3442
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6182
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
353946
008
Спорт объектілерін дамыту
353946
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
100726
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi