О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 138 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 февраля 2020 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 марта 2020 года № 4611. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 июня 2022 года № 149
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.06.2022 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 25 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с письмом первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 2019 года за № 21-12/2806, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 138 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2801, опубликовано 19 декабря 2013 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнения:
в приложении 2 пункте 1:
в подпункте 4) цифры "100 000" заменить цифрами "60 000";
в подпункте 5) цифры "100 000" заменить цифрами "60 000";
в подпункте 6) цифры "100 000" заменить цифрами "30 000";
в подпункте 7) цифры "100 000" заменить цифрами "30 000";
дополнить подпунктами 8) и 9) согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Құрманбаев
Секретарь маслихата М. Мырзашев
Приложение к решению Махамбетского районного маслихата от 28 февраля 2020 года № 421
Приложение 2 к решению Махамбетского районного маслихата от 10 декабря 2013 года № 138
Размер социальной помощи для отдельно взятой категории получателей социальной помощи к памятным датам и праздничным дням
Категориии получателей социальной помощи
Памятные даты и праздничные дни
Размер социальной помощи, тенге

Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 138 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпандағы № 421 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 4611 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы № 149 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 28.06.2022 № 149 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасарының 2019 жылғы 16 қазандағы № 21-12/2806 хатына сәйкес Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 138 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2801 санымен тіркелген, 2013 жылы 19 желтоқсанда аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2 қосымшаның 1 тармағындағы:
4) тармақшада "100 000" сандары "60 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "100 000" сандары "60 000" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "100 000" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада "100 000" сандары "30 000" сандарымен ауыстырылсын;
қосымшаға сәйкес 8) және 9) тармақшаларымен толықтырылсын:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Құрманбаев
Мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 ақпаны № 421 шешіміне қосымша
Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 138 шешіміне 2-қосымша
Алушылардың жекелеген санаттары үшін атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмектің мөлшерлері
Әлеуметтік көмек алушылардың санаттары
Атаулы күндер мен мереке күндері
Әлеуметтік көмектің мөлшері, теңге

8) "жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, которые не вступали в другой брак"
День Победы
30 000
9) "для лиц, проработавших (прослуживших) не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года, и, не награжденных орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны"
День Победы
30 000

8) "екінші рет некеге тұрмаған, қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және соларға теңестірілген мүгедектердің әйелдері (күйеулері)"
Жеңіс күні
30 000
9) "1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 9 мамырды қоса алғанда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен қалтқысыз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен наградталмаған адамдар"
Жеңіс күні
30 000