О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 398 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2020 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 апреля 2020 года № 4626
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект об уточнение районного бюджета на 2020-2022 годы, Махамбетский районный маслихат на LII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2019 года №398 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4572, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "12 658 930" заменить цифрами "12 632 985";
цифры "9 231 317" заменить цифрами "9 205 372";
в подпункте 2):
цифры "12 658 930" заменить цифрами "12 676 709";
в подпункте 5):
цифры "-19 883" заменить цифрами "-63 607";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "19 883" заменить цифрами "63 607";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "43 724".
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме - 6 907 328 тысячи тенге, в том числе:
111 131 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
17 201 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
11 671 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
22 515 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
164 644 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
11 874 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
855 000 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;

Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 398 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 426 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 4626 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеттің нақтылау жобасын қарап, Махамбет аудандық мәслихат LII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 398 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4572 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"12 658 930" сандары "12 632 985" сандарымен ауыстырылсын;
"9 231 317" сандары "9 205 372" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"12 658 930" сандары "12 676 709" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-19 883" сандары "-63 607" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "19 883" сандары "63 607" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "43 724" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен - 6 907 328 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 111 131 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 17 201 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 11 671 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 22 515 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 11 874 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 855 000 мың теңге;

96 122 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
1 780 000 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
3 394 582 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
33 924 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
146 067 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
11 900 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
15 000 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций спорта;
200 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт автомобильных дорог;
12 000 тысяч тенге - на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
23 697 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме – 281 160 тысяч тенге, в том числе:
8 914 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
164 644 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
11 874 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
15 249 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры;
70 847 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
449 тысяч тенге – на текущее содержание организаций образования;

мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 96 122 мың теңге;
көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 1 780 000 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 3 394 582 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 33 924 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге – 146 067 мың теңге;
білім беру ұйымдарын материалдық - техникалық жарақтандыруға – 11 900 мың теңге;
спорт ұйымдарын материалдық - техникалық жарақтандыруға – 15 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге – 200 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 12 000 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 23 697 мың теңге.
3) 4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне – 281 160 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 914 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 164 644 мың теңге;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 11 874 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 15 249 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 70 847 мың теңге;
білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 449 мың теңге;

2 322 тысяч тенге – на капитальный, средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах и на разработку проектно-сметной документации;
4 861 тысяч тенге – на установку и благоустройство памятников в населенных пунктах не вернувшихся с Великой Отечественной войны;
2 000 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

елді мекендерде автокөлік жолдарын күрделі, орташа жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 2 322 мың теңге;
елді мекендерде Ұлы Отан соғысынан оралмағандарға ескерткіштер орнатуға және абаттандыруға – 4 861 мың теңге;
елді мекендердің сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 2 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов ).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ф. Тюрина
Секретарь маслихата М. Мырзашев
Приложение к решению Махамбетского районного маслихата от 27 марта 2020 года № 426
Приложение 1 к решению районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 398
Бюджет района на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ф. Тюрина
Мәслихат хатшысы М. Мырзашев
Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурызы № 426 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 398 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

12676709
01
Государственные услуги общего характера
354863
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
21714
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
21714
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
114087
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
93087
003
Капитальные расходы государственного органа
21000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2100
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
900
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99742
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19712
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
80030
459
Отдел экономики ифинансов района (города областного значения)
43366
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35676
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
7690
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
13268
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
13268
003
Капитальные расходы государственного органа
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21407
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21407
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
39179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

12676709
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
354863
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
21714
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21714
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
114087
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
93087
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2100
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
900
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдықменшіккемүліктісатыпалу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылығы, жолаушылар көлігі жәнеавтомобильжолдары бөлімі
99742
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19712
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
80030
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43366
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35676
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7690
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
13268
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13268
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21407
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21407
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
39179
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося безпопечения родителей
023
Методическая работа
39547
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30216
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
161517
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
176967
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
449902
464
Отдел образования района (города областного значения)
1135
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1135
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
137114
010
Государственная адресная социальная помощь
137114
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
309178
004
Программа занятости
129162
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7535
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44000
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
22182
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32752
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54008
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
463
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
023
Әдістемелік жұмыс
39547
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30216
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
161517
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
176967
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
449902
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1135
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1135
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
137114
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
137114
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
309178
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
129162
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7535
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44000
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
22182
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
32752
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54008
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
463
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

17201
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3798552
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
3406582
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12000
004
Проектирование, развитие и (или) обустройствоинженерно-коммуникационной инфраструктуры
3394582
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек";
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
236513
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
135339
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальнойсобственности районов (городов областного значения)
85567
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
15607
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
154257
005
Развитие коммунального хозяйства
130560
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
23697
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17201
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
3798552
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3406582
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12000
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3394582
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатп алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
236513
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
135339
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
85567
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
15607
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
154257
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
130560
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
23697
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

35707
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7801
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7801
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21401
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
006
Капитальные расходы государственного органа
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6505
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6505
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больныхживотных,продуктови сырьяживотногопроисхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23579
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23579
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектурыиградостроительствана местном уровне
23579
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
2005000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2005000
022
Развитие транспортной инфраструктуры
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
25000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
200000
091
Реализация приоритетных проектов транспортной инфрастуктуры
1780000
13
Прочие
69432
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі

35707
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7801
099
Мамандардың әлеуметтік қолдау көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7801
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21401
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21401
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6505
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6505
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23579
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23579
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23579
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық )облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарын әзірлеу
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
2005000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2005000
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
200000
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1780000
13
Басқалар
69432
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
062
"Ауыл –Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша і-шараларды іске асыру

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69432
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
69432
467
Отдел строительстварайона (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1311346
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1311346
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1016
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи и изменением законодательства
58606
038
Субвенции
1221640
051
Трансферты органам местного самоуправления
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
30084
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
19883
Бюджетные кредиты
19883
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19883
459
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19883

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69432
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
69432
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1311346
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1016
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1016
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғарғы тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
58606
038
Субвенциялар
1221640
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
30084
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
19883
Бюджеттік кредиттер
19883
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19883
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19883