О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 9 декабря 2020 года № 469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2020 года № 4827
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджетов сельских округов на 2020-2022 годы, Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Махамбетского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407 "О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4574, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "94 056" заменить цифрами "92 051";
цифры "91 831" заменить цифрами "89 826";
в подпункте 2):
цифры "95 217" заменить цифрами "93 212";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "94 158" заменить цифрами "92 601";
цифры "92 999" заменить цифрой "91 442";
в подпункте 2):
цифры "94 158" заменить цифрами "92 601";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "86 817" заменить цифрами "86 463";
цифры "85 617" заменить цифрами "85 263";
в подпункте 2):
цифры "86 817" заменить цифрами "86 463";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "98 638" заменить цифрами "97 064";
цифры "93 978" заменить цифрами "92 404";
в подпункте 2):
цифры "120 697" заменить цифрами "119 123";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "209 839" заменить цифрами "203 127";
цифры "201 582" заменить цифрами "194 870";
в подпункте 2):
цифры "210 495" заменить цифрами "203 783";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифры "106 225" заменить цифрами "102 644";
цифры "89 716" заменить цифрами "86 135";
в подпункте 2):
цифры "106 225" заменить цифрами "102 644";
в пункте 7:
в подпункте 1):
цифры "120 985" заменить цифрами "118 930";
цифры "118 806" заменить цифрами "116 751";
в подпункте 2):
цифры "123 298" заменить цифрами "121 243";
в пункте 8:
в подпункте 1):
цифры "740 829" заменить цифрами "676 327";

Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 469 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 желтоқсанда № 4827 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"94 056" сандары "92 051" сандарымен ауыстырылсын;
"91 831" сандары "89 826" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"95 217" сандары "93 212" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"94 158" сандары "92 601" сандарымен ауыстырылсын;
"92 999" сандары "91 442" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"94 158" сандары "92 601" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"86 817" сандары "86 463" сандарымен ауыстырылсын;
"85 617" сандары "85 263" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"86 817" сандары "86 463" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"98 638" сандары "97 064" сандарымен ауыстырылсын;
"93 978" сандары "92 404" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"120 697" сандары "119 123" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
1) тармақшада:
"209 839" сандары "203 127" сандарымен ауыстырылсын;
"201 582" сандары "194 870" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"210 495" сандары "203 783" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
1) тармақшада:
"106 225" сандары "102 644" сандарымен ауыстырылсын;
"89 716" сандары "86 135" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"106 225" сандары "102 644" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
1) тармақшада:
"120 985" сандары "118 930" сандарымен ауыстырылсын;
"118 806" сандары "116 751" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"123 298" сандары "121 243" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшада:
"740 829" сандары "676 327" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "719 300" заменить цифрами "663 421";
в подпункте 2):
цифры "748 222" заменить цифрами "683 720";
в пункте 9:
в подпункте 1):
цифры "106 587" заменить цифрами "105 374";
цифры "102 742" заменить цифрами "101 529";
в подпункте 2):
цифры "107 396" заменить цифрами "106 183";
2. пункт 11 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджетах сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 300 001 тысяч тенге, в том числе:
6 287 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 1 518 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 772 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 447 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 2 983 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 567 тысяч тенге.
107 657 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 7 241 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 3 721 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 6 060 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 880 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 11 771 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 845 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 6 685 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 60 854 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 3 600 тысяч тенге.
13 615 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 1 909 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 082 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 474 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 447 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 048 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 873 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 813 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 008 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 961 тысяч тенге.
56 804 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 3 566 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 687 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 2 855 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 5 075 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 5 547 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 750 тысяч тенге;

"719 300" сандары "663 421" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"748 222" сандары "683 720" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
1) тармақшада:
"106 587" сандары "105 374" сандарымен ауыстырылсын;
"102 742" сандары "101 529" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"107 396" сандары "106 183" сандарымен ауыстырылсын;
2. 11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 300 001 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 6 287 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округінде – 1 518 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 772 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 447 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 2 983 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 567 мың теңге.
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 107 657 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 7 241 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 3 721 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 6 060 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 3 880 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 11 771 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 3 845 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 6 685 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 60 854 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 3 600 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 13 615 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 1 909 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 082 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 474 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 1 447 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 048 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 873 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 813 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 1 008 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 961 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 56 804 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 3 566 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 2 687 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 2 855 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 5 075 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 5 547 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 750 мың теңге;

Есболскому сельскому округу – 5 014 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 24 300 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 010 тысяч тенге.
9 015 тысяч тенге – на текущее содержание организаций образования, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 955 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 1 329 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 581 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 444 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 918 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 918 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 870 тысяч тенге.
854 тысяч тенге – на капитальный, средний ремонт автомобильных дорог в населенных пунктах и на разработку проектно-сметной документации Жалгансайского сельского округа;
4 813 тысяч тенге - на установку и благоустройство памятников в населенных пунктах не вернувшихся с Великой Отечественной войны, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 412 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 361 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 040 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге;
8 809 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Бейбарыскому сельскому округу – 309 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 6 500 тысяч тенге;
80 669 тысяч тенге - на внедрение в пилотном режиме новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 8 802 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 7 576 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 6 612 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 7 876 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 11 689 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 6 983 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 464 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 14 133 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 9 534 тысяч тенге;
1 452 тысяч тенге – на текущие затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 173 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 783 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 266 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 100 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 130 тысяч тенге;
4 631 тысяч тенге - на текущие затраты организаций культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 530 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 430 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 259 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 651 тысяч тенге;

Есбол ауылдық округінде – 5 014 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 24 300 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 5 010 мың теңге.
білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 9 015 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 955 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 1 329 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 581 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 1 444 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 1 918 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 1 918 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 870 мың теңге.
Жалғансай ауылдық округінің елді мекендерінде автокөлік жолдарын күрделі, орташа жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 854 мың теңге:
елді мекендерде Ұлы Отан соғысынан оралмағандарға ескерткіштер орнатуға және абаттандыруға – 4 813 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде – 412 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 361 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 2 040 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 1 000 мың теңге;
елді мекендерінде сумен жабдықтау жүйелерінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 8 809 мың теңге, оның ішінде:
Бейбарыс ауылдық округінде – 309 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 2 000 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 6 500 мың теңге;
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге – 80 669 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 8 802 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 7 576 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 6 612 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 7 876 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 11 689 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 6 983 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 7 464 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 14 133 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 9 534 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына – 1 452 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде – 173 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 783 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 266 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 100 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 130 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 4 631 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округінде – 200 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 1 530 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 430 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 259 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 651 мың теңге;

Сарайчиковскому сельскому округу – 1 561 тысяч тенге;
300 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом Бейбарыского сельского округа;
327 тысяч тенге- на текущие затраты учреждений социальной защиты Жалгансайского сельского округа;
3 300 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 250 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 250 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 450 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 350 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 700 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 500 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 150 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 450 тысяч тенге;

Сарайшық ауылдық округінде – 1 561 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінің жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 300 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінің әлеуметтік қорғау ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 327 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге – 3 300 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округінде – 250 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округінде – 450 мың теңге;
Бақсай ауылдық округінде – 200 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округінде – 350 мың теңге;
Есбол ауылдық округінде – 700 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округінде – 500 мың теңге;
Махамбет ауылдық округінде – 150 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округінде – 450 мың теңге;

1 468 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение Жалгансайского сельского округа.
3. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).

Жалғансай ауылдық округін абаттандыруға және көгалдандыруға – 1 468 мың теңге.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2372
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2372
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1161
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1161
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1161
01
Остатки бюджетных средств
1161
1
Свободные остатки бюджетных средств
1161
Приложение 2 к решению Махамбетского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 469
Приложение 4 к решению районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 407
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2020год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2372
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгібағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2372
15
Трансферттер
124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1161
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1161
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1161
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1161
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1161
Махамбет аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 469 шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 407 шешіміне 4 қосымша
2020 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер