О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 9 апреля 2020 года № L-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2020 года № 4634
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, районной маслихат VI созыва на L сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № ХLVIІ-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4566, опубликованно 15 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 215 030" заменить цифрами "8 150 640";
цифры "1 042 056" заменить цифрами "1 097 544";
цифры "18 237" заменить цифрами "6 963";
цифры "111 421" заменить цифрами "67 207";
цифры "7 043 316" заменить цифрами "6 978 926".
в подпункте 2):
цифры "8 215 030" заменить цифрами "9 872 397".
подпункт 3) изложить в новой редакций:
"чистое бюджетное кредитование – 1 578 367 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 599 853 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 486 тысяч тенге".
в подпункте 5):
цифры "-23 858" заменить цифрами "-1 724 129".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 724 129 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 599 853 тысяч тенге;

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № L-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 4634 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат L сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № ХLVIІ-3 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4566 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 215 030" деген сандар "8 150 640" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 042 056" деген сандар "1 097 544" деген сандармен ауыстырылсын;
"18 237" деген сандар "6 963" деген сандармен ауыстырылсын;
"111 421" деген сандар "67 207" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 043 316" деген сандар "6 978 926" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"8 215 030" деген сандар "9 872 397" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"таза бюджеттік несиелендіру – 1 578 367 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 1 599 853 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 21 486 мың теңге".
5) тармақшасында:
"-23 858" деген сандар "-1 724 129" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 724 129 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 599 853 мың теңге;

погашение займов – 21 486 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 145 762 тысяч тенге".
2) пункт 5 исключить;
3) в пункте 8:
цифры "800 000" заменить цифрами "607 366";
цифры "46 074" заменить цифрами "47 044";
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

қарыздарды өтеу – 21 486 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 145 762 мың теңге".
2) 5-тармақ алынып тасталсын;
3) 8-тармақта:
"800 000" деген сандар "607 366" деген сандармен ауыстырылсын;
"46 074" деген сандар "47 044" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

1 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 211
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 468
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 850
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
113010
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
911 433
1
Социальное обеспечение
127 783
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
127 783
010
Государственная адресная социальная помощь
127 783
2
Социальная помощь
456 506
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
456 506
004
Программа занятости
284 510
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 230
007
Оказание жилищной помощи
486
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 146
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 776
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 542
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
51 359
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 457
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
327 144
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 745
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
54 745
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
225 158
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
225 158
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
47 241
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 870
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

1 500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 211
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 468
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 850
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
113010
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
911 433
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
127 783
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
127 783
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
127 783
2
Әлеуметтiк көмек
456 506
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
456 506
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
284 510
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 230
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
486
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 146
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 776
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 542
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
51 359
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 457
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
327 144
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 745
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
54 745
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
225 158
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру
225 158
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
47 241
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 870
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту