О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 10 июня 2020 года № 378-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июня 2020 года № 4670
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2020-2022 годы, очередной L сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 348-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4576, опубликовано 20 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "11 045 731" заменить цифрами "14 602 555";
цифры "847 613" заменить цифрами "752 613";
цифры "22 800" заменить цифрами "22 821";
цифры "10 164 618" заменить цифрами "13 816 421";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "11 096 137" заменить цифрами "18 647 934";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 378-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 4670 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2020-2022 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті L сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 348-VІ "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 санымен тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"11 045 731" деген сандар "14 602 555" деген сандармен ауыстырылсын;
"847 613" деген сандар "752 613" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 800" деген сандар "22 821" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 164 618" деген сандар "13 816 421" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"11 096 137" деген сандар "18 647 934" деген сандармен ауыстырылсын;

в подпункте 5) пункта 1:
цифры "102 100" заменить цифрами "4 075 142";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "-102 100" заменить цифрами "-4 075 142";
цифры "51 694" заменить цифрами "4 046 667";
цифра "0" заменить цифрами "21 931".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).

1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"102 100" деген сандар "4 075 142" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"-102 100" деген сандар "-4 075 142" деген сандармен ауыстырылсын;
"51 694" деген сандар "4 046 667" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "21 931" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (М. Ілияс) жүктелсін.

800
9
Прочие государственные услуги общего характера
414 629
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
167 030
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 869
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
120 161
467
Отдел строительства района (города областного значения)
50
040
Развитие объектов государственных органов
50
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
112 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования физической культуры и спорта
23 583
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
88 967
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24 496
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне (города областного значения)
24 496
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 707
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
48 637
013
Капитальные расходы государственного органа
300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 770
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15 235
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 235
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
38 561
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34 085
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 176
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300
2
Оборона
10 788
1
Военные нужды
6 788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 788
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 000
122
Аппарат акима района (города областного значения)

800
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
414 629
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
167 030
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 869
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
120 161
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
50
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
112 550
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 583
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
88 967
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24 496
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 496
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 707
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 637
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 770
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 235
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 235
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
38 561
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 085
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 176
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300
2
Қорғаныс
10 788
1
Әскери мұқтаждар
6 788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 788
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты