О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 21 октября 2020 года № 555-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 октября 2020 года № 4773
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4570, опубликовано 17 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "811 088" заменить цифрами "790 945";
цифры "761 874" заменить цифрами "741 731";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "820 963" заменить цифрами "800 820";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "123 135" заменить цифрами "124 487";
цифры "3 500" заменить цифрами "4 500";
цифры "119 635" заменить цифрами "119 987";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "130 564" заменить цифрами "131 916";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "138 222" заменить цифрами "135 447";
цифры "134 890" заменить цифрами "132 115";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "140 624" заменить цифрами "137 849";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "123 416" заменить цифрами "127 649";
цифры "119 600" заменить цифрами "123 833";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "126 823" заменить цифрами "131 056";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "124 976" заменить цифрами "124 610";
цифры "122 356" заменить цифрами "121 990";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "127 937" заменить цифрами "127 571";
в подпункте 1) пункта 6:
цифры "126 822" заменить цифрами "132 102";
цифры "124 522" заменить цифрами "129 802";
в подпункте 2) пункта 6:
цифры "133 329" заменить цифрами "138 609";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "138 146" заменить цифрами "161 634";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 555-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 4773 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4570 санымен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"811 088" сандары "790 945" сандарымен ауыстырылсын;
"761 874" сандары "741 731" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"820 963" сандары "800 820" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 1) тармақшасында:
"123 135" сандары "124 487" сандарымен ауыстырылсын;
"3 500" сандары "4 500" сандарымен ауыстырылсын;
"119 635" сандары "119 987" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 2) тармақшасында:
"130 564" сандары "131 916" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 1) тармақшасында:
"138 222" сандары "135 447" сандарымен ауыстырылсын;
"134 890" сандары "132 115" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"140 624" сандары "137 849" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
"123 416" сандары "127 649" сандарымен ауыстырылсын;
"119 600" сандары "123 833" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
"126 823" сандары "131 056" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 1) тармақшасында:
"124 976" сандары "124 610" сандарымен ауыстырылсын;
"122 356" сандары "121 990" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 2) тармақшасында:
"127 937" сандары "127 571" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақтың 1) тармақшасында:
"126 822" сандары "132 102" сандарымен ауыстырылсын;
"124 522" сандары "129 802" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақтың 2) тармақшасында:
"133 329" сандары "138 609" сандарымен ауыстырылсын;
7 - тармақтың 1) тармақшасында:
"138 146" сандары "161 634" сандарымен ауыстырылсын;

в подпункте 1) пункта 18:
цифры "51 035" заменить цифрами "49 672";
цифры "1 913" заменить цифрами "932";
цифру "0" заменить цифрами "981";
цифры "49 122" заменить цифрами "47 759";
в подпункте 2) пункта 18:
цифры "51 035" заменить цифрами "49 672";
в подпункте 1) пункта 19:
цифры "103 560" заменить цифрами "100 070";
цифры "2 922" заменить цифрами "1 722";
цифру "0" заменить цифрами "65";
цифры "100 573" заменить цифрами "98 283";
в подпункте 2) пункта 19:
цифры "103 560" заменить цифрами "100 070";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. Учесть, что на 2020 год установлены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 1 699 106 тысяч тенге, в том числе:
1) сельскому округу Құрманғазы 407 932 тысяч тенге;
2) Енбекшинскому сельскому округу 77 868 тысяч тенге;
3) Макашскому сельскому округу 89 541 тысяч тенге;
4) Орлинскому сельскому округу 69 376 тысяч тенге;
5) Нуржаускому сельскому округу 82 250 тысяч тенге;
6) сельскому округу Жаңаталап 89 481 тысяч тенге;
7) Аккольскому сельскому округу 114 279 тысяч тенге;
8) Бирликскому сельскому округу 48 274 тысяч тенге;
9) Кудряшовскому сельскому округу 66 445 тысяч тенге;
10) Дынгызылскому сельскому округу 61 279 тысяч тенге;
11) Азгирскому сельскому округу 59 760 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 92 509 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 64 566 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 65 626 тысяч тенге;
15) Байдинскому сельскому округу 71 896 тысяч тенге;
16) Сафонскому сельскому округу 80 707 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 58 662 тысяч тенге;
18) Асанскому сельскому округу 36 349 тысяч тенге;

18 - тармақтың 1) тармақшасында:
"51 035" сандары "49 672" сандарымен ауыстырылсын;
"1 913" сандары "932" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "981" сандарымен ауыстырылсын;
"49 122" сандары "47 759" сандарымен ауыстырылсын;
18 - тармақтың 2) тармақшасында:
"51 035" сандары "49 672" сандарымен ауыстырылсын;
19 - тармақтың 1) тармақшасында:
"103 560" сандары "100 070" сандарымен ауыстырылсын;
"2 922" сандары "1 722" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "65" сандарымен ауыстырылсын;
"100 573" сандары "98 283" сандарымен ауыстырылсын;
19 - тармақтың 2) тармақшасында:
"103 560" сандары "100 070" сандарымен ауыстырылсын;
20 - тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"20. 2020 жылғы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 1 699 106 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Құрманғазы ауылдық округіне 407 932 мың теңге;
2) Еңбекші ауылдық округіне 77 868 мың теңге;
3) Мақаш ауылдық округіне 89 541 мың теңге;
4) Орлы ауылдық округіне 69 376 мың теңге
5) Нұржау ауылдық округіне 82 250 мың теңге;
6) Жаңаталап ауылдық округіне 89 481 мың теңге;
7) Ақкөл ауылдық округіне 114 279 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 48 274 мың теңге;
9) Кудряшов ауылдық округіне 66 445 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 61 279 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 59 760 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 92 509 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 64 566 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 65 626 мың теңге;
15) Байда ауылдық округіне 71 896 мың теңге;
16) Сафон ауылдық округіне 80 707 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 58 662 мың теңге;
18) Асан ауылдық округіне 36 349 мың теңге;

19) Кигашскому сельскому округу 62 306 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

19) Қиғаш ауылдық округіне 62 306 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной LXI
сессии районного маслихата
У. Есенгазиев
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению Курмангазинского районного маслихата от 21 октября 2020 года № 555-VІ
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 481-VІ
Бюджет сельского округа Құрманғазы на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс LXI сессия төрағасы
У. Есенгазиев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Құрманғазы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 555-VІ шешіміне
1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VІ шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер