Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 13 августа 2020 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 августа 2020 года № 5754. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 21 апреля 2021 года № 227
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 21.04.2021 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2020 жылғы 13 тамыздағы № 283 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 14 тамызда № 5754 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 21.04.2021 № 227 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 7 статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 16 октября 2019 года № 530 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5236, опубликованный 9 ноября 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 ноября 2019 года).

2. Кентау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қазандағы № 530 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5236 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қарашадағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылы 11 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде элоктрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г.Усенбаева.

3. Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Үсенбаевқа жүктелсін.