О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 334 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2020-2022 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2020 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 октября 2020 года № 5832. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 7 сентября 2020 года № 372 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 328 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5794), Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 30 декабря 2019 года № 334 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5353, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 403 тысяч тенге:
налоговые поступления – 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 88 543 тысяч тенге;
2) затраты – 89 403 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0 тенге
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет села Ачисай на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 104 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 375 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 қазанда № 5832 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 328 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 372 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 тіркелген) шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 334 "2020-2022 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89 403 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 830 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 88 543 мың теңге;
2) шығындар – 89 403 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ащысай ауылынын 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 104 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 291 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 109 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

поступления трансфертов – 61 704 тысяч тенге;
2) затраты – 63 566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -462 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 462 тысяч тенге
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 462 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карнак на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 276 557 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 257 512 тысяч тенге;
2) затраты – 279 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2862 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2862 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2862 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Хантаги на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 462 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 148 305 тысяч тенге;
2) затраты – 180 012 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 550 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 550 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

трансферттер түсiмi – 61 704 мың теңге;
2) шығындар – 63 566 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 462 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 462 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қарнақ ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 276 557 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 18 545 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 257 512 мың теңге;
2) шығындар – 279 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2862 мың теңге ;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2862 мың теңге.".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Хантағы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 154 462 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 148 305 мың теңге;
2) шығындар – 180 012 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 550 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 550 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 и 46 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж. Курманбеков
Секретарь маслихата Т. Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 25 сентября 2020 года
№ 375
Приложение 1 к решению
Кентауского городского
маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 334
Бюджет cела Байылдыр на 2020 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 және 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 және 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Курманбеков
Мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
25 қыркүйектегі № 375
шешіміне 1 қосымша
Кентау қалалық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 334
шешіміне 1 қосымша
Байылдыр ауылының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3