Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района 2020 года
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 6 августа 2020 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 августа 2020 года № 5746. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 5 марта 2021 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 05.03.2021 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 6 тамыздағы № 181 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 тамызда № 5746 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 5 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 05.03.2021 № 39 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

4. Признать утрашившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 24 декабря 2018 года № 186 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4882, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 января 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

4. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 186 "Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4882 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.А. Турсункулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев
Приложение 1 к постановлению
акимата Казыгуртского
района от 6 августа
2020 года № 181
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно- производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" Управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%
Приложение 2 к постановлению
акимата Казыгуртского
района от 6 августа
2020 года № 181
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно- производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" Управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%
Приложение 3 к постановлению
акимата Казыгуртского
района от 6 августа
2020 года № 181
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
114
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
102
2%
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
204
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Опытно- производственное хозяйство Карабау"
71
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба Казыгуртского района" Управление сельского хозяйства Туркестанской области
146
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
220
2%

1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А. Тұрсынқұловқа жүктелсін.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Телгараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 6 тамыздағы
№ 181 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
114
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
102
2%
4.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
204
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
2%
6.
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Қазығұрт аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
146
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
220
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 6 тамыздағы
№ 181 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
114
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
102
2%
4.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
204
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71
2%
6.
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Қазығұрт аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
146
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
220
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 6 тамыздағы
№ 181 қаулысына 3-қосымша
Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйыматауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
101
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігішектеулісеріктестігі
204
2%
4.
Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
450
2%
5.
"Қарабау тәжірибелік-өндірістік шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
2%
6.
Қазығұрт аудандық ветинария бөлімінің "Ауыл" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
162
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64
2%