О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VІ "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 12 марта 2020 года № 53/250-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 марта 2020 года № 5518. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 21 февраля 2020 года за № 46/490-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5443, маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района от 24 декабря 2019 года № 50/235-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5330 и опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2020-2022 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 343 525 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 128 618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 642 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов –15 197 965 тысяч тенге;
2) затраты –16 449 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 286 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 906 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 620 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80 164 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 80 164 тысяч тенге:
поступление займов – 15 906 тысяч тенге;
погашение займов – 11 620 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 878 тысяч тенге.".
2. Установить на 2020 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 53/250-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 20 наурызда № 5518 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 46/490-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5443 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/235-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5330 тіркелген және 2019 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 343 525 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 128 618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 642 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 197 965 мың теңге;
2) шығындар – 16 449 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 286 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 906 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 620 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -80 164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80 164 мың теңге;
қарыздар түсімі – 15 906 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 620 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 878 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2020 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:

в районный бюджет – 38,5 процентов;
в областной бюджет – 61,5 процентов;
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата Отрарского района А. Куртаев
Секретарь маслихата
Отрарского района М. Манапов
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского
района от 12 марта
2020 года № 53/250-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского
района от 24 декабря
2019 года № 50/235-VI
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

аудандық бюджетке – 38,5 пайыз;
облыстық бюджетке – 61,5 пайыз;
3. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Куртаев
Отырар аудандық
мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының
мәслихатының 2020 жылғы
12 наурыздағы № 53/250-VI
шешіміне 1 қосымша
Отырар ауданының
мәслихатының 2019 жылғы
24 желтоқсандағы № 50/235-VI
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы