Об определении специально отведенных места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Созакского района
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 14 сентября 2020 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 сентября 2020 года № 5799. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 30 июня 2022 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Туркестанской области от 30.06.2022 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Созакского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 19 сентября 2017 года № 231 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4220, опубликовано 11 октября 2017 года в газете "Созак үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 11 октября 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Созакского района после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Созақ ауданының аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 320 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 5799 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 маусымдағы № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2022 № 171 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Созақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қыркүйегіндегі № 231 "Созақ ауданы аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4220 тіркелген, 2017 жылғы 11 қазанда "Созақ үні" газетінде және 2017 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сатыбалды А.
Аким района С. Полатов
Приложение к постановлению
акимата Созакского района
от 14 сентября 2020 года № 320
Специально отведенные места и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Созакского района
Наименования сельских округов и поселков Созакского района
Место расположения
1
сельский округ Шолаккорган
Населенный пункт Шолаккорган, пересечение улиц Жибек жолы и Б.Ахметова
2
поселок Таукент
Поселок Таукент, улица Астана, напротив здания мечети № 1 "Жыныс ата"
3
поселок Кыземшек
Поселок Кыземшек, 1 микрорайон, площадь расположенный напротив мечети "Уанас"
4
сельский округ Созак
Населенный пункт Созак, вдоль шоссейной дороги в направлении Созак-Қаратау, площадь расположенный напротив автозаправочной станции "Бибо"
5
сельский округ Каракур
Населенный пункт Каракур, пересечение улиц Наурыз и Б.Батырбековой
6
сельский округ Кумкент
Населенный пункт Кумкент, пересечение улиц Жылы булак и Астана
7
сельский округ Каратау
Населенный пункт Каратау, пересечение улиц Жиенбет батыра и Казахстана
8
сельский округ Жартытобе
Населенный пункт Жартытобе, пересечение улиц С.Сейфуллина и Ж.Мыктыбайулы
9
сельский округ Сызган
Населенный пункт Козмолдак, улица К.Токмухамедова, возле полицейского пункта № 49
10
сельский округ Жуантобе
Населенный пункт Жуантобе, улица Толе би, возле площади "Комплекса Байтерек"
11
сельский округ Тасты
Населенный пункт Тасты, пересечение улиц Кажымукана и Жамбыла
12
сельский округ Шу
Населенный пункт Шу, улица Абая, возле "Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад Марал" "отдела образования акимата Созакского района

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Сатыбалдыға жүктелсін.
Аудан әкімі С. Полатов
Созақ ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 320 қаулысына қосымша
Созақ ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар және (немесе) маршруттар
Созақ ауданының ауылдық округтері мен кентерінің атауы
Орналасқан жері
1
Шолаққорған ауылдық округі
Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы және Б.Ахметов көшелерінің қиылысы
2
Таукент кенті
Таукент кенті, Астана көшесі, № 1 "Жыныс ата" мешіті ғимаратының қарсы беті
3
Қыземшек кенті
Қыземшек кенті, 1 шағын ауданы, "Уанас" мешітіне қарама-қарсы орналасқан алаң
4
Созақ ауылдық округі
Созақ елді мекені, Созақ-Қаратау бағытындағы тас жолының бойы, "Бибо" жанар жағар май бекетіне қарама-қарсы орналасқан алаң
5
Қарақұр ауылдық округі
Қарақұр елді мекені, Наурыз және Б.Батырбекова көшелерінің қиылысы
6
Құмкент ауылдық округі
Құмкент елді мекені, Жылы бұлақ және Астана көшелерінің қиылысы
7
Қаратау ауылдық округі
Қаратау елді мекені, Жиенбет батыр және Қазақстан көшелерінің қиылысы
8
Жартытөбе ауылдық округі
Жартытөбе елді мекені, С.Сейфуллин және Ж.Мықтыбайұлы көшелерінің қиылысы
9
Сызған ауылдық округі
Қозмолдақ елді мекені, Қ.Тоқмұхамедов көшесі, № 49 полиция бекетінің жаны
10
Жуантөбе ауылдық округі
Жуантөбе елді мекені, Төле би көшесі, "Бәйтерек кешені" аланының жаны
11
Тасты ауылдық округі
Тасты елді мекені, Қажымұқан және Жамбыл көшелерінің қиылысы
12
Шу ауылдық округі
Шу елді мекені, Абай көшесі, "Созақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Марал бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының жаны