О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 10 ноября 2020 года № 62/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 18 ноября 2020 года № 5892. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 30 октября 2020 года № 53/543-VІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 9 декабря 2019 года № 44/472-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5870, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5346, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23382697 тысяч тенге:
налоговые поступления –2278446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28497 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 89256 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20986498 тысяч тенге;
2) затраты – 23542766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -17350 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7953 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 25303 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -142719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 142719 тысяч тенге:
поступление займов – 7953 тысяч тенге;
погашение займов – 25303 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160069 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 62/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 5892 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қазанындағы № 53/543-VІ "Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/472-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5870 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5346 тіркелген, 2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 23382697 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2278446 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 28497 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 89256 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 20986498 мың теңге;
2) шығындар – 23542766 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -17350 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7953 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –25303 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 142719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 142719 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 7953 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25303 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160069 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен: