О бюджетах поселковых и сельских округов на 2021-2023 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2020 года № 65/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2020 года № 5996. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2020 года № 64/1-04 "О районном бюджете на 2021-2023 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5977, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 682 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 184 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 32 498 тысяч тенге;
2) затраты – 40 647 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -965 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 965 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 965 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 13/1-07 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 812 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –33 294 тысяч тенге;
2) затраты –40 510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -698 тысяч тенге ;

2021-2023 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 65/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 5996 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 жылдың бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихатының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақбиік ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 682 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 184 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–32 498 мың теңге;
2) шығындар –40 647 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 965 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 13/1-07 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 812 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 518 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–33 294 мың теңге;
2) шығындар –40 510 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -698 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –698 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –698 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 13/1-07 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 809 тысяч тенге:
налоговые поступления –18 888 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 921 тысяч тенге;
2) затраты – 62 214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2405 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2405 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2405 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 13/1-07 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 994 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 368 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 604 тысяч тенге;
2) затраты – 50 222 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1228 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1228 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 13/1-07 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 13/1-07 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Балықты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 809 мың теңге:
салықтық түсiмдер –18 888 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 921 мың теңге;
2) шығындар – 62 214 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2405 мың теңге :
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2405 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 13/1-07 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жабағылы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 994 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 022 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 368 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –0;
трансферттер түсiмi – 41 604 мың теңге;
2) шығындар – 50 222 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1228 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1228 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 13/1-07 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жаскешу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

налоговые поступления – 5 852 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 43 380 тысяч тенге;
2) затраты – 50 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1591 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 08.10.2021 № 13/1-07 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2021 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, культуры и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
17. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

салықтық түсiмдер –5 852 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 96 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 43 380 мың теңге;
2) шығындар – 50 919 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1591 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1591 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 08.10.2021 № 13/1-07 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2021 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
17. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить руководителю аппарата Тюлькубасского районного маслихата.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии районного маслихата У. Маткеримов
Секретарь районного маслихата С. Сейсенбаев
Приложение 1
к решению Тюлькубасского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 65/1-06
Бюджет Акбиикского сельского округа на 2021 год

1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
19. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы У. Маткеримов
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сейсенбаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
28 желтоқсандағы № 65/1-06
шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті