О признании утратившим силу решения Келесского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 15-III-VI "Об утверждений норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Келесскому району"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 31 января 2020 года № 22-165-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 февраля 2020 года № 5396
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республика Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республика Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Келесского районного маслихата от 25 июня 2019 года № 15-III-VI "Об утверждений норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Келесскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5140, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2019 года):
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) Размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Мережепов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков

Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 15-111-VI "Келес ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуімен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 22-165-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 5396 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымындағы № 15-111-VI "Келес ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуімен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық акілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5140 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын:
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жариланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат сессия төрағасы Н. Мережепов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков