Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 26 июня 2020 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 июня 2020 года № 5673
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 144 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 5673 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Келес ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи.

1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына магистральды талшықты-оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелерінде 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Магистральды талшықты-оптикалық байланыс желісін орналастыру және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.