О внесении изменений в решение акима Келесского района от 16 ноября 2018 года за № 25 "Об образовании избирательных участков на территории Келесского района"
Решение акима Келесского района Туркестанской области от 12 октября 2020 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 октября 2020 года № 5838
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Келесского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Келесского района от 16 ноября 2018 года за № 25 "Об образовании избирательных участков на территории Келесского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4785, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 сентября 2019 года) следующие изменения:
в пункт 2 указанного решения внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункте 3 указанного решения слова "руководителя аппарата" заменить словами "временно исполняющего обязанности руководителя аппарата", текст на государственном языке не меняется;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Т.Оразбекова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Келесского района А. Есбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Келесской районной
территориальной избирательной
комиссии
Ж.Алсейтов_____________
"____"_____________ 2020 года
Приложение к решению
акима Келесского района
от "12" октября 2020 года
№ 24
Приложение к решению
акима Келесского района
от "16" ноября 2018 года
№ 25
Перечень избирательных участков по Келесскому району
Избирательный участок № 322
Центр: село Абай, улица А.Сатбаева № 4, здание общеобразовательной средней школы № 1 имени О.Есимова.
Границы: село Абай, улицы Ж.Шаяхметова, Аль-Фараби, Т.Бокина, Ы.Алтынсарина, А.Сатбаева, К.Кукебаева, А.Кожабаева, С.Сейфуллина, Азимбай-Ата, Д.Кунаева, Т.Ташанова, Жамбыл, Т.Рыскулова.
Избирательный участок № 323

Келес ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 25 "Келес ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкiмiнiң 2020 жылғы 12 қазандағы № 24 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 13 қазанда № 5838 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, Келес ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 25 "Келес ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4785 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталонды бақылау банкінде 2019 жылғы 18 қыркүйекте электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2 тармағындағы "ауданының" деген сөз "ауданы" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің 3 тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Келес ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппараты басшысы Т.Оразбековке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Келес ауданының әкімі А. Есбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Келес аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ Ж.Алсейтов
"___"_________2020 жыл
Келес ауданы әкімінің
2020 жылғы "12" қазандағы
№ 24 шешіміне қосымша
Келес ауданы әкімінің
2018 жылғы "16" қарашадағы
№ 25 шешіміне қосымша
Келес ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Ә.Сатбаев көшесі № 4, № 1 О.Есімов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Ж.Шаяхметов, Әл-Фараби, Т.Бокин, Ы.Алтынсарин, Ә.Сатбаев, К.Көкебаев, А.Қожабаев, С.Сейфуллин, Әзімбай-ата, Д.Қонаев, Т.Ташанов, Жамбыл, Т.Рысқұлов көшелері.
№ 323 сайлау учаскесі

Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 4б, здание общеобразовательной средней школы № 3 имени А.Молдагуловой.
Границы: село Абай, улицы Т.Рыскулова, Амангельды, К.Умарова, Араншы, Р.Табылдиевой, Абсаттар кажы, Е.Бахтыбаева, Ешан-Ата, Кажымукана, Атамекен, Егеменди, Т.Медеубекова, А.Жангельдина, Жамбыл, Абай, С. Сейфуллина, Асан Кайгы, Т.Ташанова.
Избирательный участок № 324
Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 82, здание Келесского районного дома культуры.
Границы: село Абай, улицы Д.Кунаева, Т.Ташанова, Азимбай-Ата, Т.Рыскулова, Ж.Шаяхметова, С.Апсикова, К.Аликулова, Ж.Абуова, Аяш-Ата, Т.Бигельдинова, К.Байсеитовой, Л.Жолдасова, Койлыбаева, Бостандык, С.Баубекова, Т.Ташанова, Араншы.
Избирательный участок № 325
Центр: село Абай, улица Т.Рыскулова № 105, здание колледжа № 13.
Границы: село Абай, улицы Т.Рыскулова, А.Ергешова, К.Нишанова, Н.Акишева, Н.Жуматаева, Т.Тумышева, С.Малдыбекова, М.Юсупова, З.Рустемова, Курмангазы, Т.Есенова, Кожамберды батыр, Отан, Ынтымак, Мадениет, Т.Бегмановой.
Избирательный участок № 326
Центр: село Абай, улица А.Солкебайкызы № 27а, здание начальной образовательной школы № 6 имени Жамбыла.
Границы: село Абай, улицы Б.Стамбекова, А.Солкебайкызы, М.Ауэзова, Абдрахман би, Б.Ермекова, Алданазарова, Д.Кунаева, Б.Оспанова,
Избирательный участок № 327
Центр: село Абай, улица Б.Киргизалиева № б/н, здание общеобразовательной средней школы № 4 имени Ж.Баласагуна.
Границы: село Абай, улицы Абай, Толе би, Айтеке би, Казыбек би, Б.Киргизалиева, Р.Махатова, Ж.Садуова, Абылайхана, Наурыз, Э.Хадекешева, Ырысты, Тауелсиздик, Р.Ахметова, Туран, А.Жылқышиева, М.Артыкова.
Избирательный участок № 328
Центр: село Абай, улица М.Артыкова № 5, здание общеобразовательной средней школы № 2 имени О.Жанибекова.
Границы: село Абай, улицы М.Артыкова, А.Молдагуловой, Р.Мырзахметова, Женис, Ж.Оспанова, Коктем, Игилик, Ак алтын, Онтустик, Даулет, Оркениет, А.Балтабаева.
Избирательный участок № 329
Центр: село Абай, улица М.Артыкова № б/н, здание общеобразовательной средней школы № 5.
Границы: село Абай, улицы М.Артыкова, Курылыс, Байтерек, Б.Нурлыбаева, А.Омарова, К.Сатпаева, М.Нархозиева, Кирпичный завод.
Избирательный участок № 330
Центр: село Абай, улица Б.Киргизалиева № 45, здание Келесской районной больницы "Абай".
Границы: село Абай, улица Б. Киргизалиева. "Келесская районная больница "Абай"
Избирательный участок № 331
Центр: сельский округ Биртилек, село Димитрово, здание основной образовательной средней школы № 14.
Границы: сельский округ Биртилек, улицы Ак бидай, Адилет, Ж.Батырбекова.
Избирательный участок № 332
Центр: сельский округ Биртилек, село Димитрово, здание общеобразовательной средней школы № 13 имени Т.Бигельдинова.
Границы: сельский округ Биртилек, улицы Болашак, № 1, Дастан, Курылыс, Ак алтын, Ешанбау, Наурыз.
Избирательный участок № 333
Центр: сельский округ Биртилек, село Енбекши, здание общеобразовательной средней школы № 12 Р.Алибекулы.
Границы: сельский округ Биртилек., улицы Кулагер, Талипбай ата, А.Калдыбаева, Коктерек, И.Алимбаев, А.Мамытбайулы, А.Шаназаров, Азаттык, Канал Ошакты
Избирательный участок № 334
Центр: сельский округ Биртилек, село Жолбасшы, здание общеобразовательной средней школы № 11 "Жолбасшы".
Границы: сельский округ Биртилек, улицы Акбулак, Коктем, Наркескен, Учтобе
Избирательный участок № 335
Центр: сельский округ Биртилек, село Жолбасшы, здание общеобразовательной средней школы № 9 "Колтоган".

Орталығы: Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 4б, № 3 Ә.Молдағұлова атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Т.Рысқұлов, Амангелді, К.Умаров, Араншы, Р.Табылдиева, Абсаттар қажы, Е.Бахтыбаев, Ешан-ата, Қажымұқан, Атамекен, Егеменді, Т.Медеубеков, Ә.Жангелдин, Жамбыл, Абай, С.Сейфуллин, Асан Қайғы, Т.Ташанов көшелері.
№ 324 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 82, Келес аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Д.Қонаев, Т.Ташанов, Әзімбай-ата, Т.Рысқұлов, Ж.Шаяхметов, С.Апсиков, Қ.Әліқұлов, Ж.Абуов, Аяш-ата, Т.Бигелдинов, К.Байсеитова, Л.Жолдасов, Қойлыбаев, Бостандық, С.Баубеков, Т.Ташанов, Араншы көшелері.
№ 325 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 105, № 13 колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Т.Рысқұлов, А.Ергешов, К.Нишанов, Н.Акишев, Н.Жұматаев, Т.Тумышев, С.Малдыбеков, М.Юсупов, З.Рүстемов, Құрманғазы, Т.Есенов, Қожамберді батыр, Отан, Ынтымақ, Мәдениет, Т.Бегманова көшелері.
№ 326 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, А.Сөлкебайқызы көшесі № 27а, № 6 Жамбыл атындағы бастауыш білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Б.Стамбеков, Ә.Сөлкебайқызы, М.Әуезов, Абдрахман би, Б.Ермеков, Алданазаров, Д.Қонаев, Б.Оспанов, көшелері.
№ 327 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Б.Қырғызалиев көшесі № н/з, № 4 Ж.Баласағұн атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Абай, Төле би, Әйтеке би, Қазыбек би, Б.Қырғызалиев, Р.Махатов, Ж.Садуов, Абылайхан, Наурыз, Е.Хадекешов, Ырысты, Тәуелсіздік, Р.Ахметов, Тұран, Ә.Жылқышиев, М.Артықов көшелері.
№ 328 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, М.Артықов көшесі № 5, № 2 Ө.Жәнібеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, М.Артықов, Ә.Молдағұлова, Р.Мырзахметов, Жеңіс, Ж.Оспанов, Көктем, Игілік, Ақ алтын, Оңтүстік, Дәулет, Өркениет, Ә.Балтабаев көшелері.
№ 329 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, М.Артықов көшесі № н/з, № 5 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, М.Артықов, Құрылыс, Бәйтерек, Б.Нұрлыбаев, А.Омаров, Қ.Сатпаев, М.Нархозиев, Қыш зауыты көшелері.
№ 330 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Б.Қырғызалиев көшесі № 45, "Абай" Келес аудандық ауруханасының ғимараты.
Шекаралары: Абай ауылы, Б.Қырғызалиев көшесі. "Абай" Келес аудандық ауруханасы.
№ 331 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Димитров ауылы, № 14 негізгі орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Ақ бидай, Әділет, Ж.Батырбеков көшелері.
№ 332 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Димитров ауылы, № 13 Т.Бигелдинов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Болашақ, № 1, Дастан, Құрылыс, Ак алтын, Ешанбау, Наурыз көшелері.
№ 333 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Еңбекші ауылы, № 12 Р.Әлібекұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Құлагер, Тәліпбай ата, А.Қалдыбаев, Көктерек, И.Алимбаев, А.Мамытбайұлы, А.Шаназаров, Азаттық, Канал Ошақты көшелері.
№ 334 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы ауылы, № 11 "Жолбасшы" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Ақбұлақ, Көктем, Наркескен, Үштөбе көшелері.
№ 335 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Жолбасшы ауылы, № 9 "Көлтоған" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.

Границы: сельский округ Биртилек, улицы Акдала, Аксарай, Казахстан, Туран, Уйымшыл, №1, Багбан, Газиз Ырысты, № 1/2.
Избирательный участок № 336
Центр: сельский округ Биртилек, село Игилик, здание общеобразовательной средней школы № 10 "Игилик".
Границы: сельский округ Биртилек, улицы Р.Мырзахметов, Сункар, Шапагат, Желтоксан, Бейбитшилик, Кызгалдак, Учконур, Тауелсиздик, Уйымшыл.
Избирательный участок № 337
Центр: сельский округ Биртилек, село Биртилек, здание начальной образовательной школы № 17 "Еркиндик".
Границы: сельский округ Биртилек, села Биртилек и Шукырсай. Улицы А.Молдагуловой, И.Байзакова, Орталык, Акжелкен, Ануарбек ата, Береке, Б.Ташимбетова, Байтерек, Б.Есимханов
Избирательный участок № 338
Центр: сельский округ Биртилек, село Аккорган, здание общеобразовательной средней школы № 8 имени Т.Бегманова.
Границы: сельский округ Биртилек, село Аккорган, улицы Акбастау, Ынтымак Маусым, Уйымшыл, Адалдык, Достык, Алтыбакан, Тамаша
Избирательный участок № 339
Центр: сельский округ Кошкарата, село Бескубыр, здание общеобразовательной средней школы № 25 имени С.Сейфуллина.
Границы: сельский округ Кошкарата, село Бескубыр, улицы А.Кунанбаева, Сункар, Парасат, М.Ауезова, С.Сейфуллина, А.Кутышева, Байшырак ата, К.Ерназарова, К.Каймова, С.Бегимбетова, С.Тиленшиева, Т.Егемкулова
Избирательный участок № 340
Центр: сельский округ Кошкарата, село Первое Мая, общеобразовательной средней школы № 23 "1 Мая".
Границы: сельский округ Кошкарата, село Первое Мая, улицы Ж.Жабаева, Жолдасбекова, С.Сарсенбайулы, Т.Рыскулова, Т.Бигелдинова, Курмангазы, А.Калменова, Кызыл булак, Егемендик, Бейбитшилик.
Избирательный участок № 341
Центр: сельский округ Кошкарата, село Кошкарата, здание общеобразовательной средней школы № 22 имени З.Рустемова.
Границы: сельский округ Кошкарата, село Кошкарата, улицы О.Сахова, Т.Рысжанова, И.Капашева, К.Калдыбекова, Н.Есенбаева, М.Жузбайулы, Н.Кендирбек, Н.Утепа, Е.Умирзахова, Оспан би, С.Усербай, Е.Сыртаева, Т.Борашева, Алданазарова.
Избирательный участок № 342
Центр: сельский округ Кошкарата, село Ушкын, здание основной образовательной средней школы № 24 "Ушкын".
Границы: сельский округ Кошкарата, село Ушкын, улицы Ушкын, М.Маметовой, Мичурина, А.Молдагуловой, Ю.Гагарина.
Избирательный участок № 343
Центр: сельский округ Кошкарата, село Байтерек, здание общеобразовательной средней школы № 26 "Келес".
Границы: сельский округ Кошкарата, село Байтерек, улицы М.Алтыбаева и Женис.
Избирательный участок № 344

Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Ақдала, Ақсарай, Қазақстан, Тұран, Ұйымшыл, № 1, Бағбан, Ғазиз Ырысты, № 1/2 көшелері.
№ 336 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Игілік ауылы, № 10 "Игілік" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Р.Мырзахметов, Сұңқар, Шапағат, Желтоқсан, Бейбітшілік, Қызғалдақ, Үшқоңыр, Тәуелсіздік, Ұйымшыл көшелері.
№ 337 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Біртілек ауылы, №17 "Еркіндік" бастауыш білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Біртілек және Шұқырсай ауылдары. Ә.Молдағұлова, И.Байзақов, Орталық, Ақжелкен, Әнуарбек ата, Береке, Б.Тәшімбетов, Бәйтерек, Б.Есімханов көшелері.
№ 338 сайлау учаскесі
Орталығы: Біртілек ауылдық округі, Аққорған ауылы, № 8 Т.Бегманов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Біртілек ауылдық округі, Аққорған ауылы, Ақбастау, Ынтымақ, Маусым, Ұйымшыл, Адалдық, Достық, Алтыбақан, Тамаша көшелері.
№ 339 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр ауылы, № 25 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Бесқұбыр ауылы, А.Кұнанбаев, Сұңқар, Парасат, М.Әуезов, С.Сейфуллин, А.Құтышев, Байшырақ ата, Қ.Ерназаров, Қ.Қайымов, С.Бегімбетов, С.Тіленшиев, Т.Егемқұлов көшелері.
№ 340 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Бірінші Мамыр ауылы, № 23 "1 Мамыр" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Бірінші Мамыр ауылы, Ж.Жабаев, Жолдасбеков, С.Сәрсенбайұлы, Т.Рысқұлов, Т.Бигелдинов, Құрманғазы, А.Қалменов, Қызыл бұлақ, Егемендік, Бейбітшілік көшелері.
№ 341 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата ауылы, № 22 З.Рустемов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Қошқарата ауылы, О.Сахов, Т.Рысжанов, И.Қапашев, К.Қалдыбеков, Н.Есенбаев, М.Жүзбайұлы, Н.Кендірбек, Н.Өтеп, Е.Өмірзахов, Оспан би, С.Өсербай, Е.Сыртаев, Т.Борашев, Алданазаров көшелері.
№ 342 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын ауылы, № 24 "Ұшқын" негізгі орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Ұшқын ауылы, Ұшқын, М.Мәметова, Мичурин, Ә.Молдағұлова, Ю.Гагарин көшелері.
№ 343 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, № 26 "Келес" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Бәйтерек ауылы, М.Алтыбаев және Жеңіс көшелері.
№ 344 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кошкарата, село Жамбыл 2, здание общеобразовательной средней школы № 29.
Границы: сельский округ Кошкарата, село Жамбыл 2, улицы Устаздар и Карлыгаш.
Избирательный участок № 345
Центр: сельский округ Кошкарата, село Жана коныс, общеобразовательной средней школы № 27 имени Н.Тлендиева.
Границы: сельский округ Кошкарата, село Жана коныс, улицы С.Кожанова, Ш.Турсынбаева, Н.Тилендиева, Ж.Султанова, Б.Майлина, Н.Кунгейбаева, Б.Момышулы, Селтан ата, Достык.
Избирательный участок № 346
Центр: сельский округ Кошкарата, село Аманжар, здание общеобразовательной средней школы № 28 "Макташы".
Границы: сельский округ Кошкарата, село Аманжар, улицы Ынтымак, Наурыз, И.Есенберлина, М.Шокай, А.Байтурсынова, Д.Кунаева.
Избирательный участок № 347
Центр: сельский округ Ушкын, село Ушкын, здание общеобразовательной средней школы № 20 имени Т.Бердиярова.
Границы: сельский округ Ушкын, село Ушкын, улицы Первое Мая, Абай, Амангельди, Б.Майлин, Б.Момышулы, Балдырган, Д.Кунаева, Жамбыл, З.Рустемова, Д.Конысбаева, К.Сатбаева, М.Ауезова, О.Жандосова, С.Саттарова, С.Сейфуллина, Т.Бердиярова, Т.Рыскулова, Биртилек, Ащысай, Бухар жырау, Жантаксай, Жанаталап.
Избирательный участок № 348
Центр: сельский округ Ушкын, село Достык, здание общеобразовательной средней школы № 21.
Границы: сельский округ Ушкын, село Достык, улицы Ырысты, Теректи, Ш.Кудайбердиулы, Шоктас, Ынтымак, Самал, Макташы, Карлыгаш, Кескен, Озат, Достык, Болашак, Береке, Бирлик, Азаттык, Жанажол.
Избирательный участок № 349
Центр: сельский округ Алпамыс батыр, село Акжол, здание общеобразовательной средней школы № 18 имени С.Кожанова.
Границы: сельский округ Алпамыс батыр, село Акжол, улицы А.Молдагуловой, Бейбитшилик, Абай, Богенбай батыр, Жанакурылыс, Жастар, Жибек жолы, Казахстан, Керегетас, М.Ауезова, Мерей, О.Жандосова, Т.Бигелдинова, С.Сейфуллина, Женис, С.Кожанова, Ш.Калдаякова.
Избирательный участок № 350
Центр: сельский округ Алпамыс батыр, село Кауыншы, здание общеобразовательной средней школы № 19 имени Б.Майлина.
Границы: сельский округ Алпамыс батыр, село Кауыншы, улицы Б.Майлин, Кажымукан, Казыбек би, Коктинулы, Мугалимдер, Мусабек батыр, Т.Тажибаева, Ш.Уалиханова.
Избирательный участок № 351
Центр: сельский округ Жузимдик, село Жузимдик, здание общеобразовательной средней школы № 31 имени Ш.Уалиханова.
Границы: сельский округ Жузимдик, село Жузимдик, улицы Б.Калмаханова, Т.Рыскулова, С.Сейфуллина, М.Ауезова, К.Сатбаева, С.Рахимова, А.Молдагуловой, Аль-Фараби, Ш.Уалиханова, М.Маметовой, А.Байтурсынова, Балдырган, Б.Момышулы, К.Рыскулбекова, Ж.Аймауытова, М.Шоқай, Г.Мусирепова, М.Жумабаева, А.Сатбаева, Д.Кунаева, Астан, Байтерек, Казахстан Бирлик, Кендала, Ынтымак, Жүзимдик, Жастар.
Избирательный участок № 352
Центр: сельский округ Жузимдик, село Аксу, здание общеобразовательной средней школы № 32.
Границы: сельский округ Жузимдик, село Аксу, улицы Боханбик, Рамадан, Штаб канал
Избирательный участок № 353
Центр: сельский округ Бирлесу, село Казахстан, здание общеобразовательной средней школы № 33 "Жуантобе".

Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл 2 ауылы, № 29 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Жамбыл 2 ауылы, Ұстаздар және Қарлығаш көшелері.
№ 345 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Жаңа қоныс ауылы, № 27 Н.Тлендиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Жаңа қоныс ауылы, С.Қожанов, Ш.Тұрсынбаев, Н.Тілендиев, Ж.Сұлтанов, Б.Майлин, Н.Күнгейбаев, Б.Момышұлы, Селтан ата, Достық көшелері.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы: Қошқарата ауылдық округі, Аманжар ауылы, № 28 "Мақташы" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қошқарата ауылдық округі, Аманжар ауылы, Ынтымақ, Наурыз, И.Есенберлин, М.Шоқай, А.Байтурсынов, Д.Конаев көшелері.
№ 347 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын ауылы, № 20 Т.Бердияров атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ұшқын ауылдық округі, Ұшқын ауылы, Бірінші Мамыр, Абай, Амангелді, Б.Майлин, Б.Момышулы, Балдырған, Д.Конаев, Жамбыл, З.Рүстемов, Д.Конысбаев, К.Сәтбаев, М.Әуезов, О.Жандосов, С.Саттаров, С.Сейфуллин, Т.Бердияров, Т.Рысқұлов, Біртілек, Ащысай, Бухар жырау, Жантақсай, Жаңаталап көшелері.
№ 348 сайлау учаскесі
Орталығы: Ұшқын ауылдық округі, Достық ауылы, № 21 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ұшқын ауылдық округі, Достық ауылы, Ырысты, Теректі, Ш.Құдайбердіұлы, Шоқтас, Ынтымақ, Самал, Мақташы, Қарлыгаш, Кескен, Озат, Достық, Болашақ, Береке, Бірлік, Азаттык, Жаңажол көшелері.
№ 349 сайлау учаскесі
Орталығы: Алпамыс батыр округі, Ақжол ауылы, № 18 С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алпамыс батыр ауылдық округі, Ақжол ауылы, Ә.Молдағұлова, Бейбітшілік, Абай, Бөгенбай батыр, Жаңақұрылыс, Жастар, Жібек жолы, Қазақстан, Керегетас, М.Әуезов, Мерей, О.Жандосов, Т.Бигелдинов, С.Сейфуллин, Жеңіс, С.Қожанов, Ш.Калдаяков көшелері.
№ 350 сайлау учаскесі
Орталығы: Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы ауылы, № 19 Б.Майлин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алпамыс батыр ауылдық округі, Қауыншы ауылы, Б.Майлин, Қажымукан, Қазыбек би, Көктіңұлы, Мұғалімдер, Мұсабек батыр, Т.Тәжібаев, Ш.Уалиханов көшелері.
№ 351 сайлау учаскесі
Орталығы: Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, № 31 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүзімдік ауылдық округі, Жүзімдік ауылы, Б.Қалмаханов, Т.Рысқұлов, С.Сейфуллин, М.Әуезов, Қ.Сәтбаев, С.Рахимов, Ә.Молдағұлова, Әл-Фараби, Ш.Уалиханов, М.Маметова, А.Байтұрсынов, Балдырған, Б.Момышұлы, Қ.Рысқұлбеков, Ж.Аймауытов, М.Шоқай, Ғ.Мүсірепов, М.Жұмабаев, Ә.Сәтбаев, Д.Қонаев, Астан, Бәйтерек, Қазақстан Бірлік, Кеңдала, Ынтымақ, Жүзімдік, Жастар көшелері.
№ 352 сайлау учаскесі
Орталығы: Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу ауылы, № 32 жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүзімдік ауылдық округі, Ақсу ауылы, Боханбик, Рамадан, Штаб канал көшелері.
№ 353 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан ауылы, № 33 "Жуантөбе" атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.

Границы: сельский округ Бирлесу, село Казахстан, улицы Б.Курмансейтова, А.Баржаксиева, К.Байсейтовой, Айтеке би, Б.Момышулы, А.Кунанбаева, Толе би, Казыбек би, Кенесары, Кобыланды, М.Иебаева, Наурызбай батыр, №3 (М.Ауезов), Шакарим, Есимхан, Касымхан, Кажымухан, М.Маметовой, С.Сейфуллина, Курмангазы, А.Молдагуловой, № 1 (Д.Кунаева), № 2 (Д.Нурпейсовой), А.Байтурсынова, Байтерек, М.Шокай.
Избирательный участок № 354
Центр: сельский округ Бирлесу, село 28-гвардия, здание общеобразовательной средней школы № 34 имени А.Байтурсынова.
Границы: сельский округ Бирлесу, село 28 гвардия, улицы Кабанбай батыр, Богенбай батыр, М.Жумабаева, Ы.Алтынсарина, О.Жанибекова, Тауке хан, Абылайхан, Ш.Уалиханова.
Избирательный участок № 355
Центр: сельский округ Актобе, село Жуантобе, здание общеобразовательной средней школы № 35 имени А.Оразбаевой.
Границы: сельский округ Актобе, село Жуантобе, улицы Акдала, Атамура, Адилет, Ынталы.
Избирательный участок № 356
Центр: сельский округ Актобе, село Жанадауир, здание общеобразовательной средней школы № 36 имени М.Маметовой.
Границы: сельский округ Актобе, село Жанадауир, улицы Нурлы жол и Мектеп.
Избирательный участок № 357
Центр: сельский округ Актобе, село Ынтымак, здание общеобразовательной средней школы № 37 имени Р.Кошкарбаева.
Границы: сельский округ Актобе, село Ынтымак, улицы Бейбитшилик и Достык.
Избирательный участок № 358
Центр: сельский округ Актобе, село Когерту, здание начальной образовательной школы № 38 "Когерту".
Границы: сельский округ Актобе, село Когерту, улицы Достык и Ынтымак.
Избирательный участок № 359
Центр: сельский округ Актобе, село Кызыласкер, здание общеобразовательной средней школы № 39 имени Л.Жолдасова.
Границы: сельский округ Актобе, село Кызыласкер, улицы Б. Ермекова, Ж.Молдабекова, Л.Жолдасова, Жасталап, Ы.Алтынсарина, Ш.Есиркеповой, Керемет, Жамбыл, Жемисти, Байтерек, Ю.Гагарина, Абай, А.Туралимова.
Избирательный участок № 360
Центр: сельский округ Актобе, село Каратобе, здание общеобразовательной средней школы №41 имени К.Сатбаева.
Границы: сельский округ Актобе, село Каратобе, улицы Егемендик, Кайнар, Шаттык, Игилик.
Избирательный участок № 361
Центр: сельский округ Актобе, село Г.Муратбаева, здание общеобразовательной средней школы № 40 имени Г.Муратбаева.
Границы: сельский округ Актобе, село Г.Муратбаева, улицы Акжол, Береке, Мерей, Акниет, Улагат, Ерлик, Мамыр.
Избирательный участок № 362
Центр: сельский округ Актобе, село Ескикорган, здание начальной образовательной школы № 45 имени С.Муканова.
Границы: сельский округ Актобе, село Ескикорган, улицы Нурлы, Кеден, Жумысшылар.
Избирательный участок № 363
Центр: сельский округ Актобе, село Бозсу, здание общеобразовательной средней школы № 43 "Болашак".
Границы: сельский округ Актобе, село Бозсу, улицы Жаналык, Аккойлы, Денсаулык, Жана гасыр.
Избирательный участок № 364
Центр: сельский округ Актобе, село Куйган, здание общеобразовательной средней школы № 44 "Сырдария".
Границы: сельский округ Актобе, село Куйган, улицы Шекара, Замана, Канагат, Енбек, Балыкшылар, Казына.
Избирательный участок № 365
Центр: сельский округ Бирлик, село Бирлик, здание общеобразовательной средней школы № 57 имени А.Жангелдина.
Границы: сельский округ Бирлик, село Бирлик, улицы А. Байтурсынова, А.Жангелдина, А.Молдагуловой, Амангеди, Г.Муратбаева, Жана курылыс, К.Сатбаева, Кажымухан, М.Ауезова, М.Маметовой, С.Сейфуллина, Ш.Уалиханова, Ынтымак, Шугыла, Кулагер, Бейбитшилик.
Избирательный участок № 366
Центр: сельский округ Бирлик, село Жанатиршилик, здание общеобразовательной средней школы № 56 имени Т.Белгибаева.
Границы: сельский округ Бирлик, село Жанатиршилик, улицы Ак жол, Ак орда, Б.Момышулы, Д.Кунаева, Жана гасыр, Келес, Т.Белгибаева, Х.Кубеева, Шапагат.
Избирательный участок № 367

Шекаралары: Бірлесу ауылдық округі, Қазақстан ауылы, Б.Құрмансейтов, А.Баржақсиев, К.Байсейтова, Айтеке би, Б.Момышұлы, А.Құнанбаев, Төле би, Қазыбек би, Кеңесары, Қобыланды, М.Иебаев, Наурызбай батыр, № 3 (М.Ауезов), Шәкәрім, Есімхан, Қасымхан, Қажымұхан, М.Маметова, С.Сейфуллин, Құрманғазы, А.Молдағұлова, № 1 (Д.Қонаев), № 2 (Д.Нүрпейсова), А.Байтурсынов, Бәйтерек, М.Шоқай көшелері.
№ 354 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлесу ауылдық округі, 28 гвардия ауылы, №34 А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлесу ауылдық округі, 28 гвардия ауылы, Қабанбай батыр, Бөгенбай батыр, М.Жұмабаев, Ы.Алтынсарин, Ө.Жәнібеков, Тауке хан, Абылайхан, Ш.Уалиханов көшелері.
№ 355 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылы, № 35 А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Жуантөбе ауылы, Ақдала, Атамұра, Әділет Ынталы көшелері.
№ 356 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір ауылы, № 36 М.Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Жаңадәуір ауылы, Нұрлы жол және мектеп көшелері.
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, № 37 Р.Қошқарбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Бейбітшілік және Достық көшелері.
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту ауылы, № 38"Көгерту" бастауыш білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Көгерту ауылы, Достық және Ынтымақ көшелері.
№ 359 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Қызыләскер ауылы, № 39 Л.Жолдасов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Қызыләскер ауылы, Б.Ермеков, Ж.Молдабеков, Л.Жолдасов, Жасталап, Ы.Алтынсарин, Ш.Есіркепова, Керемет, Жамбыл, Жемісті, Бәйтерек, Ю.Гагарин, Абай, А.Туралимов көшелері.
№ 360 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, № 41 Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, Егемендік, Қайнар, Шаттық, Игілік көшелері.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, № 40 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Ақжол, Береке, Мерей, Ақниет, Ұлағат, Ерлік, Мамыр көшелері.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған ауылы, № 45 С.Мұқанов атындағы бастауыш білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Ескіқорған ауылы, Нұрлы, Кеден, Жұмысшылар көшелері.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу ауылы, № 43"Болашақ" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Бозсу ауылы, Жаңалық, Аққойлы, Денсаулық, Жана ғасыр көшелері.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтөбе ауылдық округі, Құйған ауылы, № 44"Сырдария" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақтөбе ауылдық округі, Құйған ауылы, Шекара, Замана, Қанағат, Еңбек, Балықшылар, Қазына көшелері.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, № 57 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, А. Байтұрсынов, А.Жангелдин, Ә.Молдағұлова, Амангеді, Ғ.Мұратбаев, Жаңа құрылыс, Қ.Сәтбаев, Қажымұхан, М.Әуезов, М.Маметова, С.Сейфуллин, Ш.Уалиханов, Ынтымақ, Шұғыла, Құлагер, Бейбітшілік көшелері.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік ауылы, № 56 Т.Белгібаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Жаңатіршілік ауылы, Ақ жол, Ақ орда, Б.Момышұлы, Д.Қонаев, Жаңа ғасыр, Келес, Т.Белгибаев, Х.Көбеев, Шапағат көшелері.
№ 367 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Бирлик, село Ушагаш, здание начальной образовательной школы № 55 "Ферма-4".
Границы: сельский округ Бирлик, село Ушагаш, улица Т.Тажибаева.
Избирательный участок № 368
Центр: сельский округ Ошакты, село Жидели, здание общеобразовательной средней школы № 54 имени Т.Рыскулова.
Границы: сельский округ Ошакты, село Жидели, улицы Д.Кунаева, Г.Мусирепова, И.Жансугирова, У.Калаубаева, Б.Майлин.
Избирательный участок № 369
Центр: сельский округ Ошакты, село Атаконыс, здание общеобразовательной средней школы № 53 "Куркелес".
Границы: сельский округ Ошакты, село Атаконыс, улицы Д.Кунаева, Ж.Шаяхметова, С.Кожанова.
Избирательный участок № 370
Центр: сельский округ Ошакты, село С.Саттарова, здание общеобразовательной средней школы № 51 имени Ы.Алтынсарина.
Границы: сельский округ Ошакты, село С.Саттарова, улицы А.Молдагуловой, Ж.Аймаутова, Ш.Уалиханова, Т.Тохтарова, М.Ауезова.
Избирательный участок № 371
Центр: сельский округ Ошакты, село Каратал, здание общеобразовательной средней школы № 52 имени С.Бегалина.
Границы: сельский округ Ошакты, село Каратал, улицы Н.Абдирова, Н.Абдирова-1, Н.Абдирова-2, Н.Абдирова-3, Бакышсай.
Избирательный участок № 372
Центр: сельский округ Ошакты, село Коныртобе, здание общеобразовательной средней школы № 49 "Коныртобе".
Границы: сельский округ Ошакты, село Коныртобе, улицы Ш.Айманова, Ширилдак, Шиган, К.Сатбаева, М.Жумабаева, М.Шокай.
Избирательный участок № 373
Центр: сельский округ Ошакты, село Береке, здание общеобразовательной средней школы № 47 имени Д.Кунаева.
Границы: сельский округ Ошакты, село Береке, улицы Ж.Жаксыбекова, Астана, С.Рахимова, И.Жолдасова, Ынталы, Курмангазы, Т.Айбергенова, Ш.Калдаякова.
Избирательный участок № 374
Центр: сельский округ Ошакты, село Ошакты, здание общеобразовательной средней школы № 46 имени Абай.
Границы: сельский округ Ошакты, село Ошакты, улицы М.Курбанова, Айтеке Би, Толе Би, Казыбек Би, Гараж, М.Маметовой, С.Муканова, Ошакты, Г.Мустафина, Н.Тилендиева, Т.Жарокова, Т.Бердиярова, Г.Мусирепова, Назар Ата, А.Жангелдина, Ж.Жабаева.
Избирательный участок № 375
Центр: сельский округ Бозай, село Бозай, здание сельского дома культуры "Бозай".
Границы: сельский округ Бозай, село Бозай, улицы Казыбек би, А.Кунанбаева, Бейбитшилик, Б.Майлина, Казахстан, Достык, С.Сейфуллина, Т.Рыскулова, Кажымухан, Б.Момышулы.
Избирательный участок № 376
Центр: сельский округ Бозай, село Тентексай, здание общеобразовательной средней школы № 58 имени Ы.Алтынсарина.
Границы: сельский округ Бозай, села Тентексай и Шолантобе, улицы Ш.Калдаякова, Ы.Алтынсарина, Бостандык.
Избирательный участок № 377
Центр: сельский округ Жамбыл, село Бекбота, здание сельского дома культуры "Жамбыл".
Границы: сельский округ Жамбыл, село Бекбота, улицы Ж.Жабаева, А.Кунанбаева, М. Ауезова, Тауелсиздик.
Избирательный участок № 378
Центр: сельский округ Жамбыл, село Ащыкол, здание общеобразовательной средней школы № 62 имени Н.Шойбекова.
Границы: сельский округ Жамбыл, село Ащыкол, улицы Бейбитшилик и Курмангазы.
Избирательный участок № 379
Центр: сельский округ Жамбыл, село Калгансыр, здание общеобразовательной средней школы № 63 имени С.Сейфуллина.
Границы: сельский округ Жамбыл, село Калгансыр, улица Егемендик.

Орталығы: Бірлік ауылдық округі, Үшағаш ауылы, № 55"Ферма-4" бастауыш білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылдық округі, Үшағаш ауылы, Т.Тажибаев көшесі.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Жиделі ауылы, № 54 Т.Рысқұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Жиделі ауылы, Д.Қонаев, Ғ.Мүсірепов, И.Жансүгіров, У.Қалаубаев, Б.Майлин көшелері.
№ 369 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Атақоныс ауылы, № 53"Құркелес" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Атақоныс ауылы Д.Қонаев, Ж.Шаяхметов, С.Қожанов көшелері.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров ауылы, № 51 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, С.Саттаров ауылы, Ә.Молдағұлова, Ж.Аймаутов, Ш.Уалиханов, Т.Тохтаров, М.Әуезов көшелері.
№ 371 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Қаратал ауылы, № 52 С.Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Қаратал ауылы, Н.Әбдіров, Н.Әбдіров-1, Н.Әбдіров-2, Н.Әбдіров -3, Бақышсай көшелеір.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе ауылы, № 49"Қоңыртөбе" жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Қоңыртөбе ауылы, Ш.Айманов, Шырылдақ, Шыған, Қ.Сәтбаев, М.Жұмабаев, М.Шоқай көшелері.
№ 373 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Береке ауылы, № 47 Д.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Береке ауылы, Ж.Жақсыбеков, Астана, С.Рахимов, І.Жолдасов, Ынталы, Құрманғазы, Т.Айбергенов, Ш.Қалдаяқов көшелері.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: Ошақты ауылдық округі, Ошақты ауылы, № 46 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ошақты ауылдық округі, Ошақты ауылы, М.Кұрбанов, Айтеке Би, Төле Би, Қазыбек Би, Гараж, М.Маметова, С.Мұканов, Ошакты, Ғ.Мустафин, Н.Тілендиев, Т.Жароков, Т.Бердияров, Ғ.Мүсірепов, Назар Ата, А.Жангелдин, Ж.Жабаев көшелері.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозай ауылдық округі, Бозай ауылы, "Бозай" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Бозай ауылдық округі, Бозай ауылы, Қазыбек би, А.Құнанбаев, Бейбітшілік, Б.Майлин, Қазақстан, Достық, С.Сейфуллин, Т.Рысқұлов, Қажымұхан, Б.Момышұлы көшелері.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозай ауылдық округі, Тентексай ауылы, № 58 Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бозай ауылдық округі, Тентексай және Шолантөбе ауылдары, Ш.Қалдаяқов, Ы.Алтынсарин, Бостандық көшелері.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Бекбота ауылы, "Жамбыл" ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округі, Бекбота ауылы, Ж.Жабаев, А.Құнанбаев, М.Әуезов, Тәуелсіздік көшелері.
№ 378 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл ауылы, № 62 Н.Шойбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округі, Ащыкөл ауылы, Бейбітшілік және Құрманғазы көшелері.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылдық округі, Қалғансыр ауылы, № 63 С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл ауылдық округі, Қалғансыр ауылы, Егемендік көшесі.