О признании утратившим силу решение маслихата города Семей от 24 мая 2018 года № 26/169-VI "О ставках фиксированного налога"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 51/375-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 апреля 2020 года № 6871
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежа в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей от 24 мая 2018 года № 26/169-VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июня 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии городского маслихата Ж. Молдагалиева
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов

Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/169-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 51/375-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 сәуірде № 6871 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Заңының 2 бабына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы 26/169-VI "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-179 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Ж. Молдагалиева
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов