Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 декабря 2020 года № 7988
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13898) акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2021 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 429 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7988 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару Кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 13898 нөмірімен тіркелген) бұйрығына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аталған қаулының 1 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

2. Аталған қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Аталған қаулының 3 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Курчатов" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;

4. "Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) аталған қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде аталған қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдау;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кошкарбаева Н.Т.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Д. Улмесеков
Приложение 1
к постановлению акимата
от 30 ноября 2020 года № 429
Размер квоты для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2021 год
№
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства Энергетики Республики Казахстан
350
1%
4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
437
1%
4
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие" акимата города Курчатова
100
1%
1
Приложение 2
к постановлению акимата
от 30 ноября 2020 года № 429
Размер квоты для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2021 год
№
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства Энергетики Республики Казахстан
350
1%
4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
437
1%
4
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие" акимата города Курчатова
100
1%
1
Приложение 3
к постановлению акимата
от 30 ноября 2020 года № 429
Размер квоты для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2021 год
№
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (процент от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства Энергетики Республики Казахстан
350
1%
4
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
437
1%
4
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие" акимата города Курчатова
100
1%
1

3) аталған қаулы ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет - желісінде орналастыру қамтамасыз етсін.
5. Аталған қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
6. Аталған қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Д. Улмесеков
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 429 қаулысына 1 қосымша
2021 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
№
р/с
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика Министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
350
1%
4
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
437
1%
4
3
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
4
Курчатов қаласы әкімдігінің "Курчатов көп салалы эксплуатациялық кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
1%
1
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 429 қаулысына 2 қосымша
2021 жылға арналған бас бостандығынан айыру мекемесінен босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
№
р/с
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
350
1%
4
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
437
1%
4
3
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
4
Курчатов қаласы әкімдігінің "Курчатов көп салалы эксплуатациялық кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
1%
1
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 429 қаулысына 3 қосымша
2021 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
№
р/с
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
350
1%
4
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
437
1%
4
3
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
4
Курчатов қаласы әкімдігінің "Курчатов көп салалы эксплуатациялық кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
1%
1