О бюджете города Курчатов на 2021-2023 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 48/361-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2020 года № 8044
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –2 799 373,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 413 335,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 182,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 474,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 300 382,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 909 053,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 109 679,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 679,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 679,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11/72-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Принять к исполнению на 2021 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленных решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7989).
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 501 276,0 тысяч тенге.

Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 48/361-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 8044 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 799 373,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 413 335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 474,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 300 382,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 909 053,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 109 679,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109 679,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 679,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 11/72-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қала бюджетіне Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VІ "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7989 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативі 2021 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға қабылдансын.
3. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 501 276, 0 мың теңге сомасында қарастырылсын.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2021 год в сумме 28 598,0 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 684 083,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11/72-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 58 459,3 тысяч тенге.

4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві
28 598,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 684 083,5 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 11/72-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттер 58 459,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.03.2021 № 4/36-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 56 564,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.12.2021 № 11/72-VII (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 18.03.2021 № 4/36-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 56 564,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 10.12.2021 № 11/72-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Исключен - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.07.2021 № 8/57-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Признать утратившими силу некоторые решения Курчатовского городского маслихата согласно приложению 4.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Е. Иманмадиев
Секретарь Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение 1к решению
Курчатовского городского
маслихата от 25 декабря
2020 года № 48/361-VI
Бюджет города Курчатов на 2021 год

8. Алынып тасталды - . Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 27.07.2021 № 8/57-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 4 – қосымшаға сәйкес Курчатов қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
10. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Иманмәдиев
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының 2020 жылғы
25 желтоқсандағы № 48/361-VI
шешіміне 1 қосымша
Курчатов қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

от 25 декабря 2020 года
№ 48/361-VІ
Перечень утративших силу некоторых решений Курчатовского городского маслихата
1. Решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6501, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года.
2. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2020 года № 38/295-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6873, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 апреля 2020 года.
3. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 40/312-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7054, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 мая 2020года.
4. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 июля 2020 года № 43/331-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7490, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июля 2020 года.
5. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 августа 2020 года № 44/337-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7454, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 августа 2020 года.
6. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2020 года № 46/348-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7739, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 ноября 2020 года.

2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48/361- VI шешіміне
4 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6501 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
2. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 38/295-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6873 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
3. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 40/312-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7054 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
4. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 1 шілдедегі № 43/331-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7490 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
5. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 тамыздағы № 44/337-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7454 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 20 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.
6. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46/348-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7739 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 2 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.

7. Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 47/352-VI "О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 6 января 2020 года № 37/293-VI "О бюджете города Курчатов на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7935, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 декабря 2020 года.

7. Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 47/352-VI "Курчатов қаласының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7935 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған.