О бюджете Архатского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 43/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2020 года № 6673. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 58/12-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 58/12-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пункта 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 42/9-VI "О бюджете Абайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6475), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архатского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 774,0тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 610,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 164,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 774,0 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 55/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 6673 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 58/12-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 58/12-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/9-VI "2020-2022 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6475 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 774,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 38 164,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 774,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 55/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть в бюджет Архатского сельского округа на 2020 год объем субвенции передаваемой из районного бюджета в сумме 20 850,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии А. Елубаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение 1
к решению Абайского
районного маслихата
от 15 января 2020 года
№ 43/7-VI
Бюджет Архатского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.11.2020 № 55/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2. 2020 жылға арналған Архат ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 20 850,0 мың тенге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Елубаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 қаңтардағы
№ 43/7-VI шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Архат ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 55/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР