О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2020 года № 56/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 декабря 2020 года № 7911. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2021 года № 4/9-VII
Сноска. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17.03.2021 № 4/9-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 15 июля 2020 года № 50/6-VI "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7410) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога по Абайскому району:
І зону – на 50 %;
ІІ зону – на 45 %;
ІІІ зону – на 40 %.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев

Жер салығының базалық мөршерлемелерін түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қарашадағы № 56/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 желтоқсанда № 7911 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 4/9-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 4/9-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 50/6-VI "Абай ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7410 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелері арттырылсын:
І аймақ – 50 пайызға;
ІІ аймақ – 45 пайызға;
ІІІ аймақ – 40 пайызға.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белибаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев