О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2021-2023 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 55/546-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 января 2021 года № 8303.
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьми 9-1 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Аягозского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55/522-VI "О бюджете Аягозского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8099), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мынбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31528,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1548,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1301,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28649,5 тысяч тенге;
2)затраты – 31912,5 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 384,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 384,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 384,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02.12.2021 № 9/176-VIІ (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/546-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 8303 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55/522-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8099 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31528,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1301,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28649,5 мың теңге;
2) шығындар – 31912,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 384,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 384,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 9/176-VIІ шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

от 25 декабря 2020 года
№ 55/546-VI
Перечень решений Аягозского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/317-VІ "О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6584, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2020 года);
2. решение Аягозского районного маслихата от 14 апреля 2020 года №46/360-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/317-VІ "О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6971, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2020 года);
3. решение Аягозского районного маслихата от 02 июня 2020 года №48/394-VI "О внесении изменения в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/317-VІ " О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июня 2020 года);
4. решение Аягозского районного маслихата от 16 сентября 2020 года №52/462-VI "О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 10 января 2020 года №43/317-VІ "О бюджете Мынбулакского сельского округа Аягозского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7567, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 сентября 2020 года).

2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 55/546-VI шешіміне
4 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/317-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6584 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 21 қаңтарында жарияланған);
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі №46/360-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/317-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6971 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 30 сәуірінде жарияланған);
3. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 02 маусымдағы №48/394-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/317-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7183 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 16 маусымында жарияланған);
4. Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі №52/462-VI "2020-2022 жылдарға арналған Аягөз ауданының Мыңбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі Аягөз аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №43/317-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7567 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 25 қыркүйегінде жарияланған).