О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 55-2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2020 года № 7934. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 56-5-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 56-5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 ноября 2020 года № 43/490-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7858), Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6500, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2020 года, в районных газетах "Пульс район", "Аудан тынысы" 31 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7205211,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1111893,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7114,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6063264,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7594844,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107225 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 139178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31953 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 55-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 7934 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 56-5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 43/490-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7858 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6500 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 16 қаңтарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2020 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7205211,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1111893,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7114,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6063264,9 мың теңге;
2) шығындар – 7594844,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107225 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 139178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31953 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -496858,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 496858,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 418039,9 тысяч тенге;
погашение займов – 31953 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110771,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1359088 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты и кредиты из областного бюджета в сумме 726452 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -496858,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 496858,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 418039,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31953 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110771,7 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1359088 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер 726452 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"11. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 65867,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии У. Эфендиев
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 30 ноября 2020 года

"11. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 65867,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы У. Эфендиев
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашасы

1626
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
45
018
Капитальные расходы государственного органа
270
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3550
5
Планирование и статистическая деятельность
22649,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22649,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
22147,8
004
Капитальные расходы государственного органа
502
9
Прочие государственные услуги общего характера
122972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74017
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24289
013
Капитальные расходы государственного органа
1300
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47928
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14681
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14441
003
Капитальные расходы государственного органа
240
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
34274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33137
003
Капитальные расходы государственного органа
1137
02
Оборона
30238
1
Военные нужды
11976
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11976
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11976
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
18262
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18262
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17412
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

1626
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
45
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3550
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
22649,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22649,8
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22147,8
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
502
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
122972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74017
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24289
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1300
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
47928
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14681
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14441
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
34274
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33137
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1137
02
Қорғаныс
30238
1
Әскери мұқтаждар
11976
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
11976
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
11976
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
18262
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң аппараты
18262
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17412
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерге өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар