О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 ноября 2020 года № 52/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 ноября 2020 года № 7859. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31.12.2020 № 56/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 28 октября 2020 года № 51/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7780) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 38/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6507, опубликовано 18 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 26708 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21898 тысяч тенге;
2) затраты – 27338 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 53252 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37561 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15691 тысяч тенге;
2) затраты – 62217 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:

Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қарашадағы № 52/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 7859 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 31.12.2020 № 56/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 51/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7780 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 38/2-VІ "2020-2022 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6507 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26708 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21898 мың теңге;
2) шығындар – 27338 мың теңге;";
3 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 53252 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15691 мың теңге;
2) шығындар – 62217 мың теңге;";
7 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:

"1) доходы – 25104 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11973 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13131 тысяч тенге;
2) затраты – 28627,4 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 23905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5163 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18655,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23905 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 11 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 23270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16531 тысяч тенге;
2) затраты –24102,8 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 33166,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13972 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 872,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18322 тысяч тенге;
2) затраты – 33166,6 тысяч тенге;";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 138293 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96863 тысяч тенге;
2) затраты – 144818,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 135123 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 135123 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -141648,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141648,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 135123 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6525,9 тысяч тенге.";
подпункты 1) и 2) пункта 17 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 57850,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30131,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27644 тысяч тенге;

"1) кірістер – 25104 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13131 мың теңге;
2) шығындар – 28627,4 мың теңге;";
9 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18655,7 мың теңге;
2) шығындар – 23905 мың теңге;";
11 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16531 мың теңге;
2) шығындар – 24102,8 мың теңге;";
13 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 33166,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13972 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 872,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18322 мың теңге;
2) шығындар – 33166,6 мың теңге;";
15 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"15. 2020-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138293 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41430 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96863 мың теңге;
2) шығындар – 144818,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 135123 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 135123 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -141648,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141648,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 135123 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6525,9 мың теңге.";
17 - тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 57850,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30131,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27644 мың теңге;