О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2020 года № 54-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2020 года № 7024. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2020 года № 67-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2020 № 67-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 апреля 2020 года № 38/424-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VІ "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6993) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48-1 "О бюджете Зайсанского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6486 и опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8559280,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1404365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28475 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 7100277,1 тысяч тенге;
2) затраты – 8593870,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 323712 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 340409 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;

Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 54-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 7024 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 67-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 38/424-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6993 нөмірімен тіркелген) сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48-1 "2020-2022 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6486 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8559280,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1404365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28475 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7100277,1 мың теңге;
2) шығындар – 8593870,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 323712 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 340409 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 358302,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
358302,7 тысяч тенге;
поступление займов – 340409 тысяч тенге;
погашение займов – 16697 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34590,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1006995,9 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 2257556 тысяч тенге, согласно приложению 6.".
приложения 1, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года
Председатель сессии М. Мураткызы
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 358302,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 358302,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 340409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16697 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 34590,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1006995,5 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 2257556 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.".
аталған шешімінің 1, 5, 6, 8 –қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Мұратқызы
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының

2162
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2162
9
Прочие услуги в области образования
264797
464
Отдел образования района (города областного значения)
264797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13692
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51859
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20878
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
400
023
Методическая работа
46485
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102272
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
29211
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
711344
1
Социальное обеспечение
319567
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319567
005
Государственная адресная социальная помощь
319567
2
Социальная помощь
342321
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319060
002
Программа занятости
165910
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27060
006
Оказание жилищной помощи
870
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53258
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34091
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22135
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22135
464
Отдел образования района (города областного значения)
1126
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

2162
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2162
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
264797
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
264797
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13692
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51859
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20878
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
400
023
Әдістемелік жұмыс
46485
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
102272
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
29211
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
711344
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
319567
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319567
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
319567
2
Әлеуметтiк көмек
342321
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319060
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
165910
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27060
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
870
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53258
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34091
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22135
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
22135
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1126
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу