О признании утратившим силу решения Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2018 года №32-8 "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Зайсанского районного маслихата"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2020 года № 56-8/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 июля 2020 года № 7294
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2018 года № 32-8 "Об утверждении Правил выдачи и описания служебного удостоверения государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Зайсанского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-179 и опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 5 июня 2020 года.
Председатель сессии Т. Тусупов
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев

Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-8 "Зайсан аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемеcінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 56-8/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 шілдеде № 7294 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-8 "Зайсан аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемеcінің мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-179 нөмірмен тіркелген және 2018 жылғы 25 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 5 маусымынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Тусупов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев