О бюджете города Алтай на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2020 года № 6525. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 77/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Алтай от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6471), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Алтай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 476544,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 305239,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2385,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 168919,1 тысяч тенге;
2) затраты – 686172,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -209628,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 209628,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 199410,9 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10217,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.11.2020 № 72/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2020 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 84294 тысячи тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2020 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 84391,2 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 6525 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.12.2020 № 77/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, "2020-2022 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VІ шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6471 тіркелген) негізінде, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 476544,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 305239,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2385,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 168919,1 мың теңге;
2) шығындар – 686172,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -209628,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 209628,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 199410,9 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10217,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 72/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде қала бюджетінен аудандық бюджетке 84294 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі қарастырылсын.
3. 2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 84391,2 мың теңге сомада трансферттер көлемі қарастырылсын.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.11.2020 № 72/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3-1. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2020 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 84527,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 02.07.2020 № 69/17-VI (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.11.2020 № 72/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 72/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен трансферттер көлемі 84527,9 мың теңге сомада қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 02.07.2020 № 69/17-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 72/2-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Алтай согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Карагужина
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 5 января 2020 года
№ 61/2-VI
Бюджет города Алтай на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.11.2020 № 72/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I. Доходы

4. Алтай ауданының мәслихатының кейбір шешімдері 4-қосымшаға сәйкес күшін жойды деп танылсын.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Р. Карагужина
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 5 қаңтары
№ 61/2-VI шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.11.2020 № 72/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
маслихата района Алтай
от 5 января 2020 года
№ 61/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Алтай
1. Решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-182, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года);

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 5 қаңтары
№ 61/2-VI шешіміне
4- қосымша
Алтай ауданының мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-182 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған);

2. Решение маслихата района Алтай от 12 апреля 2019 года № 47/7-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5866, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 апреля 2019 года);
3. Решение маслихата района Алтай от 4 июня 2019 года № 49/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5993, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июня 2019 года);
4. Решение маслихата района от 12 июля 2019 года № 51/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6078, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 июля 2019 года);
5. Решение маслихата района Алтай от 28 октября 2019 года № 54/5-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6262, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 ноября 2019 года);
6. Решение маслихата района Алтай от 20 ноября 2019 года № 56/3-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6310, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 ноября 2019 года);
7. Решение маслихата района Алтай от 13 декабря 2019 года № 59/4-VI "О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6452, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2019 года).

2. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі 47/7-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5866 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 30 сәуірде жарияланған);
3. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 4 маусымдағы 49/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5993 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 маусымда жарияланған);
4. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 12 шілдедегі 51/2-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6078 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 26 шілдеде жарияланған);
5. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы 54/5-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6262 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 14 қарашада жарияланған);
6. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы 56/3-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6310 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 29 қарашада жарияланған);
7. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы 59/4-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6452 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 27 желтоқсанда жарияланған).