О признании утратившим силу решения маслихата Зыряновского района
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 11 июня 2020 года № 67/7-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 июня 2020 года № 7212
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Зыряновского района от 30 марта 2018 года № 27/7-VІ "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-151, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Л. Попова
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова

Зырян ауданының мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 67/7-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 маусымда № 7212 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 2- бабының 2) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 27/7-VI "Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-151 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 28 сәуірде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Попова
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова