О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/2-VI "О бюджете города Алтай на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 ноября 2020 года № 72/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 декабря 2020 года № 7939. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2020 года № 77/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 25.12.2020 № 77/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, c подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 5 января 2020 года № 61/2-VI "О бюджете города Алтай на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6525, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2020 года) следующие изменения:
пункты 1, 3, 3-1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 476544,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 305239,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2385,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 168919,1 тысяч тенге;
2) затраты – 686172,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -209628,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 209628,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 199410,9 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10217,5 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2020 год объем трансфертов из областного бюджета в сумме 84391,2 тысяч тенге.

"2020-2022 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/2-VI - шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 72/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 7939 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 25.12.2020 № 77/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 – бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 5 қантардағы № 61/2-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6525 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 17 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 3, 3-1 – тармақтар келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 476544,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 305239,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2385,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 168919,1 мың теңге;
2) шығындар – 686172,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -209628,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 209628,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 199410,9 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10217,5 мың теңге.
3. 2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 84391,2 мың теңге сомада трансферттер көлемі қарастырылсын.

3-1. Предусмотреть в бюджете города Алтай на 2020 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 84527,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Жансейіт
Cекретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 25 ноября 2020 года

3-1. 2020 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен трансферттер көлемі 84527,9 мың теңге сомада қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Жансейіт
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2020 жылғы 25 қарашасы